İsLaMCoKGuZeL FoRuMLaRı
YENİ KATILAN ÜYELERİMİZ İLK ADIM BUYRUN SELAMLAŞALIM TANIŞALIM - Sayfa 4 Uyeols10
Forumumuza Hoşgeldiniz Lütfen Bu Pencereyi Peygamber Efendimiz'e (S.A.V.) Salâvat Getirmeden Kapatmayınız "Allahümme Salli Alâ Seyyidina Muhammedin Ve Alâ Âli Seyyidina Muhammed"
YENİ KATILAN ÜYELERİMİZ İLK ADIM BUYRUN SELAMLAŞALIM TANIŞALIM - Sayfa 4 291279.medium

Join the forum, it's quick and easy

İsLaMCoKGuZeL FoRuMLaRı
YENİ KATILAN ÜYELERİMİZ İLK ADIM BUYRUN SELAMLAŞALIM TANIŞALIM - Sayfa 4 Uyeols10
Forumumuza Hoşgeldiniz Lütfen Bu Pencereyi Peygamber Efendimiz'e (S.A.V.) Salâvat Getirmeden Kapatmayınız "Allahümme Salli Alâ Seyyidina Muhammedin Ve Alâ Âli Seyyidina Muhammed"
YENİ KATILAN ÜYELERİMİZ İLK ADIM BUYRUN SELAMLAŞALIM TANIŞALIM - Sayfa 4 291279.medium
İsLaMCoKGuZeL FoRuMLaRı
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Saat

Mayıs 2024
PtsiSalıÇarş.Perş.CumaC.tesiPaz
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Takvim Takvim

En son konular
» Kötü Din Adamları
YENİ KATILAN ÜYELERİMİZ İLK ADIM BUYRUN SELAMLAŞALIM TANIŞALIM - Sayfa 4 EmptySalı Haz. 29, 2021 3:43 pm tarafından yağmur

» Gül’den hiç ders almıyor musun?
YENİ KATILAN ÜYELERİMİZ İLK ADIM BUYRUN SELAMLAŞALIM TANIŞALIM - Sayfa 4 EmptySalı Haz. 29, 2021 3:42 pm tarafından yağmur

» Kadir Geceniz Mübarek Olsun
YENİ KATILAN ÜYELERİMİZ İLK ADIM BUYRUN SELAMLAŞALIM TANIŞALIM - Sayfa 4 EmptyC.tesi Mayıs 16, 2020 2:51 pm tarafından yağmur

» Kadir Geceniz Mübarek Olsun
YENİ KATILAN ÜYELERİMİZ İLK ADIM BUYRUN SELAMLAŞALIM TANIŞALIM - Sayfa 4 EmptyC.tesi Mayıs 16, 2020 2:50 pm tarafından yağmur

» Elveda Ey Şehri Ramazan
YENİ KATILAN ÜYELERİMİZ İLK ADIM BUYRUN SELAMLAŞALIM TANIŞALIM - Sayfa 4 EmptyC.tesi Mayıs 16, 2020 2:48 pm tarafından yağmur

» Kadir Gecesinde :((
YENİ KATILAN ÜYELERİMİZ İLK ADIM BUYRUN SELAMLAŞALIM TANIŞALIM - Sayfa 4 EmptyC.tesi Mayıs 16, 2020 2:46 pm tarafından yağmur

» Ramazan-ı Şerif Giderken
YENİ KATILAN ÜYELERİMİZ İLK ADIM BUYRUN SELAMLAŞALIM TANIŞALIM - Sayfa 4 EmptyC.tesi Mayıs 16, 2020 2:44 pm tarafından yağmur

» Ateşten Lokma..!
YENİ KATILAN ÜYELERİMİZ İLK ADIM BUYRUN SELAMLAŞALIM TANIŞALIM - Sayfa 4 EmptyPaz Ara. 01, 2019 5:43 pm tarafından yağmur

» Kadir Suresi, Okunuşu ve Anlamı
YENİ KATILAN ÜYELERİMİZ İLK ADIM BUYRUN SELAMLAŞALIM TANIŞALIM - Sayfa 4 EmptyCuma Mayıs 31, 2019 10:09 am tarafından yağmur

» Allah'ım (c.c.)
YENİ KATILAN ÜYELERİMİZ İLK ADIM BUYRUN SELAMLAŞALIM TANIŞALIM - Sayfa 4 EmptyPaz Mayıs 05, 2019 7:49 am tarafından yağmur

» En Güzel Duâlar ve Anlamları
YENİ KATILAN ÜYELERİMİZ İLK ADIM BUYRUN SELAMLAŞALIM TANIŞALIM - Sayfa 4 EmptyPaz Mayıs 05, 2019 7:48 am tarafından yağmur

» Amin
YENİ KATILAN ÜYELERİMİZ İLK ADIM BUYRUN SELAMLAŞALIM TANIŞALIM - Sayfa 4 EmptyPaz Mayıs 05, 2019 7:46 am tarafından yağmur

» Yetişin...
YENİ KATILAN ÜYELERİMİZ İLK ADIM BUYRUN SELAMLAŞALIM TANIŞALIM - Sayfa 4 EmptyPaz Mayıs 05, 2019 7:43 am tarafından yağmur

» Ramazan-ı Şerif Ne Demek ?
YENİ KATILAN ÜYELERİMİZ İLK ADIM BUYRUN SELAMLAŞALIM TANIŞALIM - Sayfa 4 EmptyPaz Mayıs 05, 2019 7:42 am tarafından yağmur

» Ramazan-ı Şerifiniz Mübarek Olsun
YENİ KATILAN ÜYELERİMİZ İLK ADIM BUYRUN SELAMLAŞALIM TANIŞALIM - Sayfa 4 EmptyPaz Mayıs 05, 2019 7:38 am tarafından yağmur

» Ya Rabbi (c.c.) Ateşten [Cehennemden] Azat Edilenlerden Eyle Bizleri
YENİ KATILAN ÜYELERİMİZ İLK ADIM BUYRUN SELAMLAŞALIM TANIŞALIM - Sayfa 4 EmptyPaz Mayıs 05, 2019 7:31 am tarafından yağmur

» Abdestten Sonra Yapılan Dualar (Arapça Türkçe)
YENİ KATILAN ÜYELERİMİZ İLK ADIM BUYRUN SELAMLAŞALIM TANIŞALIM - Sayfa 4 EmptyPaz Ara. 30, 2018 9:36 am tarafından yağmur

» Kendimden Kaçabilsem
YENİ KATILAN ÜYELERİMİZ İLK ADIM BUYRUN SELAMLAŞALIM TANIŞALIM - Sayfa 4 EmptyÇarş. Kas. 28, 2018 8:11 pm tarafından yağmur

» Özleminle Ey Sevgili
YENİ KATILAN ÜYELERİMİZ İLK ADIM BUYRUN SELAMLAŞALIM TANIŞALIM - Sayfa 4 EmptyÇarş. Kas. 28, 2018 7:43 pm tarafından yağmur

» Gönlümüzü, gülümüzü soldurma Allâh'ım!
YENİ KATILAN ÜYELERİMİZ İLK ADIM BUYRUN SELAMLAŞALIM TANIŞALIM - Sayfa 4 EmptyÇarş. Kas. 28, 2018 7:28 pm tarafından yağmur

» Af Dilerim..
YENİ KATILAN ÜYELERİMİZ İLK ADIM BUYRUN SELAMLAŞALIM TANIŞALIM - Sayfa 4 EmptyÇarş. Kas. 28, 2018 7:26 pm tarafından yağmur

» Ya Rabbah :(
YENİ KATILAN ÜYELERİMİZ İLK ADIM BUYRUN SELAMLAŞALIM TANIŞALIM - Sayfa 4 EmptyÇarş. Kas. 28, 2018 7:19 pm tarafından yağmur

» Gül Efendim (S.A.V.)
YENİ KATILAN ÜYELERİMİZ İLK ADIM BUYRUN SELAMLAŞALIM TANIŞALIM - Sayfa 4 EmptyÇarş. Kas. 28, 2018 7:13 pm tarafından yağmur

» Hayâdan ölen kişinin bedeni, sürmelenir..
YENİ KATILAN ÜYELERİMİZ İLK ADIM BUYRUN SELAMLAŞALIM TANIŞALIM - Sayfa 4 EmptyÇarş. Kas. 28, 2018 7:12 pm tarafından yağmur

» Ey Yar (S.A.V.)
YENİ KATILAN ÜYELERİMİZ İLK ADIM BUYRUN SELAMLAŞALIM TANIŞALIM - Sayfa 4 EmptyÇarş. Kas. 28, 2018 7:11 pm tarafından yağmur

» Onur, Can ve Mal Gibi Dokunulmazdır..
YENİ KATILAN ÜYELERİMİZ İLK ADIM BUYRUN SELAMLAŞALIM TANIŞALIM - Sayfa 4 EmptyPtsi Kas. 19, 2018 9:26 am tarafından yağmur

» O'nun (s.a.v) Ahlâkı Kur'an'dı.
YENİ KATILAN ÜYELERİMİZ İLK ADIM BUYRUN SELAMLAŞALIM TANIŞALIM - Sayfa 4 EmptyPtsi Kas. 19, 2018 9:26 am tarafından yağmur

» Efendimiz Hz. Muhammed Mustafa (sallallahu aleyhi ve sellem)'i Sevmeliyiz..!
YENİ KATILAN ÜYELERİMİZ İLK ADIM BUYRUN SELAMLAŞALIM TANIŞALIM - Sayfa 4 EmptyPtsi Kas. 19, 2018 9:25 am tarafından yağmur

» Çağın Karanlığından Peygamberimizin Huzur'una?
YENİ KATILAN ÜYELERİMİZ İLK ADIM BUYRUN SELAMLAŞALIM TANIŞALIM - Sayfa 4 EmptyPtsi Kas. 19, 2018 9:22 am tarafından yağmur

» Şefaat Ya Rasulallah (Sallallahu Aleyhi Vesellem)
YENİ KATILAN ÜYELERİMİZ İLK ADIM BUYRUN SELAMLAŞALIM TANIŞALIM - Sayfa 4 EmptyPtsi Kas. 19, 2018 9:20 am tarafından yağmur

» Milletimizin ve Tüm İslâm Aleminin Mevlid Kandili Hakkımızda Hayırlara Vesile Olsun.
YENİ KATILAN ÜYELERİMİZ İLK ADIM BUYRUN SELAMLAŞALIM TANIŞALIM - Sayfa 4 EmptyPtsi Kas. 19, 2018 9:17 am tarafından yağmur

» Ya Rasulallah (SAV)
YENİ KATILAN ÜYELERİMİZ İLK ADIM BUYRUN SELAMLAŞALIM TANIŞALIM - Sayfa 4 EmptyPtsi Kas. 19, 2018 9:16 am tarafından yağmur

» Hz. Muhammed Mustafa (S.A.V.) Efendimiz'in Mübarek Doğum Günü "MEVLİD KANDİLİNİZ MÜBAREK OLSUN"
YENİ KATILAN ÜYELERİMİZ İLK ADIM BUYRUN SELAMLAŞALIM TANIŞALIM - Sayfa 4 EmptyPtsi Kas. 19, 2018 7:53 am tarafından yağmur

» ❤Mevlid Kandiliniz Mübarek Olsun❤
YENİ KATILAN ÜYELERİMİZ İLK ADIM BUYRUN SELAMLAŞALIM TANIŞALIM - Sayfa 4 EmptyPtsi Kas. 19, 2018 7:45 am tarafından yağmur

» Minber’den Ötelere Bakış
YENİ KATILAN ÜYELERİMİZ İLK ADIM BUYRUN SELAMLAŞALIM TANIŞALIM - Sayfa 4 EmptyPerş. Kas. 15, 2018 10:47 am tarafından yağmur

» Örnek Hanımefendi Hz. Fatıma Radıyallahü anhâ
YENİ KATILAN ÜYELERİMİZ İLK ADIM BUYRUN SELAMLAŞALIM TANIŞALIM - Sayfa 4 EmptyPerş. Kas. 15, 2018 10:36 am tarafından yağmur

» Hayret Doğrusu
YENİ KATILAN ÜYELERİMİZ İLK ADIM BUYRUN SELAMLAŞALIM TANIŞALIM - Sayfa 4 EmptyPaz Ekim 07, 2018 4:04 pm tarafından yağmur

» Göz Kalbin Elçisidir
YENİ KATILAN ÜYELERİMİZ İLK ADIM BUYRUN SELAMLAŞALIM TANIŞALIM - Sayfa 4 EmptyPaz Ekim 07, 2018 3:56 pm tarafından yağmur

» Rabbül-âlemin, âşıklar için Yâr'dır..
YENİ KATILAN ÜYELERİMİZ İLK ADIM BUYRUN SELAMLAŞALIM TANIŞALIM - Sayfa 4 EmptyPaz Ekim 07, 2018 3:55 pm tarafından yağmur

» Her Sabah Sizden 8 Şey İsteniyor.!
YENİ KATILAN ÜYELERİMİZ İLK ADIM BUYRUN SELAMLAŞALIM TANIŞALIM - Sayfa 4 EmptyPaz Ekim 07, 2018 3:54 pm tarafından yağmur

» Başkaları Bilmese de Olur..
YENİ KATILAN ÜYELERİMİZ İLK ADIM BUYRUN SELAMLAŞALIM TANIŞALIM - Sayfa 4 EmptyPaz Ekim 07, 2018 1:16 pm tarafından yağmur

» Sohbet; Güzelle Güzeldir..
YENİ KATILAN ÜYELERİMİZ İLK ADIM BUYRUN SELAMLAŞALIM TANIŞALIM - Sayfa 4 EmptyPaz Ekim 07, 2018 1:15 pm tarafından yağmur

» İSLAM'IN KADINA VERDİĞİ DEĞER.. (Bir de bu açıdan düşünün..!)
YENİ KATILAN ÜYELERİMİZ İLK ADIM BUYRUN SELAMLAŞALIM TANIŞALIM - Sayfa 4 EmptyPtsi Eyl. 24, 2018 12:26 pm tarafından yağmur

» BOZUK SİMİT PARALARI İLE CENNETİ SATINALMAK
YENİ KATILAN ÜYELERİMİZ İLK ADIM BUYRUN SELAMLAŞALIM TANIŞALIM - Sayfa 4 EmptyPtsi Eyl. 24, 2018 12:24 pm tarafından yağmur

» Artan Pilav
YENİ KATILAN ÜYELERİMİZ İLK ADIM BUYRUN SELAMLAŞALIM TANIŞALIM - Sayfa 4 EmptyPtsi Eyl. 24, 2018 12:24 pm tarafından yağmur

» Ömür Sermayesi..
YENİ KATILAN ÜYELERİMİZ İLK ADIM BUYRUN SELAMLAŞALIM TANIŞALIM - Sayfa 4 EmptyPtsi Eyl. 24, 2018 12:21 pm tarafından yağmur

» Mecnun ve Devesi
YENİ KATILAN ÜYELERİMİZ İLK ADIM BUYRUN SELAMLAŞALIM TANIŞALIM - Sayfa 4 EmptyPtsi Eyl. 24, 2018 12:20 pm tarafından yağmur

» Usta ve Şaşı Çırak..
YENİ KATILAN ÜYELERİMİZ İLK ADIM BUYRUN SELAMLAŞALIM TANIŞALIM - Sayfa 4 EmptyPtsi Eyl. 24, 2018 12:18 pm tarafından yağmur

» İlâhi ente maksûdî ve rızâke matlûbî
YENİ KATILAN ÜYELERİMİZ İLK ADIM BUYRUN SELAMLAŞALIM TANIŞALIM - Sayfa 4 EmptyPaz Eyl. 23, 2018 1:15 pm tarafından yağmur

» Bakî olan yalnız Allah (c.c.)’tır..
YENİ KATILAN ÜYELERİMİZ İLK ADIM BUYRUN SELAMLAŞALIM TANIŞALIM - Sayfa 4 EmptyPaz Eyl. 23, 2018 1:12 pm tarafından yağmur

KUR’AN-I KERİM DİNLE

Mealli Kur'an Dinleyelim

Hadis-i Şerif

1-Âfetü’l ilmi ennisyanü: İlmin afeti unutmaktır.
2-Ettuhuru şatru’l iman: Temizlik imanın yarısıdır.
3-A’kilhâ ve tevekkel: (Deveyi) bağla ve tevekkül et.
4-Sûmû tesihhû: Oruç tutun, sıhhat bulun.
5-Es-salâtüimâdü’d dini: Namaz dinin direğidir.
6-Talebü’l helalicihadün: Helal peşinde koşmak cihaddır.
7-El-kelimü’ttayyibetü sadakatün: Güzel sözsadakadır.
8-El cennetü tahte zılâli’ssüyuf: Cennet kılıçların gölgesialtındadır.
9-El mecalisü bi’l emaneti: Meclislerdeki sözler emanettir.
10-Ed-dellü alel hayri kefailihi:Hayra vesile olan yapan gibidir.
11-El cennetü dâr-ül eshıya: Cennet cömertler yurdudur.
12-Es- savmü nısf’us sabr: Oruç sabrın yarısıdır.
13-Es sabru nısf’ul iman: Sabır imanın yarısıdır.
14-Et tebessümü sadakatun: Tebessüm etmek sadakadır.

15-Es sabru miftahul ferec: Sabır, başarının anahtarıdır.
16-Es sabru ınde sadmetül ula: Sabır, musi,betin ilk anındakidir.
17-Efdalü’l ibadetiedvamuha: İbadetin efdali devamlı olanıdır.
18-El Kur’anühüved deva: Kur’an, sırf devadır.
19-Men samete reca: Dilini tutan kurtuldu.
20-Re’sü’lhikmeti mehafetullah: Hikmetin başı Allah korkudur.
21-El idetü atiyyetün: Vaad edilen verilmelidir.
22-Ed duaü silahu’lmümin: Dua müminin silahıdır.
23-İsmah yusmah leke: Müsamaha et ki sende göresin.
24-Es salatü nur’ulmümin: Namaz müminin nurudur.
25-En nedametü tevbetün: Pişmanlık tövbedir.
26-El mescidü beytükülli takiyyin: Mescid, takva sahiplerininevidir.
27-Ed dinü en nasiha: Din nasihattir.
28-Ed duaü hüvelibadetü: Dua ibadettir.

29-Elcümuatü haccü’l mesakin: Cumafakirlerin haccıdır.
30-Hüsnü’ssuali nısfu’l ilim: Güzel soru, ilmin yarıdır.
31-Es selamü kable’lkelam: Önce selam, sonra kelam.
32-İzâ gadibte fe’skut: Öfkelendiğinde sus.
33-Kesretü’d dahikitumitül kalb: Çok gülmek kalbiöldürür.
34-Es savmu cünnetün: Oruç kalkandır.

35-Es subhatü temneu’r rızk: Sabah uykusu, rızka engeldir.
36-El hamrüummü’l habais: İçki,kötülüklerin anasıdır.
37-Zina’l uyûni en nazaru: gözlerin zinası bakmaktır.
38-El kanâatümâlün la yenfedü: Kanaat bitmez birsermayedir.
39-El hayaü minel iman:Hayâ(utanma duygusu) imandandır.
40-El mer’üala dini halilihi: Kişi, arkadaşının diniüzeredir.

Giriş yap

Şifremi unuttum

Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma

Istatistikler
Toplam 2058 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: emrec77

Kullanıcılarımız toplam 11851 mesaj attılar bunda 4572 konu

YENİ KATILAN ÜYELERİMİZ İLK ADIM BUYRUN SELAMLAŞALIM TANIŞALIM

+11
İslamcokguzel
sevval
gökyüzü
efe
ebuhureyre
yağmur
BULUT
mahser
aytendeniz
MINE
ZÜMRÜT
15 posters

4 sayfadaki 4 sayfası Önceki  1, 2, 3, 4

YENİ KATILAN ÜYELERİMİZ İLK ADIM BUYRUN SELAMLAŞALIM TANIŞALIM - Sayfa 4 Empty YENİ KATILAN ÜYELERİMİZ İLK ADIM BUYRUN SELAMLAŞALIM TANIŞALIM

Mesaj tarafından ZÜMRÜT Ptsi Kas. 15, 2010 1:46 am

Konunun ilk mesajı :

e.aleykum
Bir selam verelim
Bir salavat getirelim
Bir gönül rızası alalım
Bir cümle yazalım
Selam ve Dua ile,
Ve ne yaparsak, ALLAH c.c için yapalım insaAllah
Aramıza
[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] YENİ KATILAN ÜYELERİMİZ İLK ADIM BUYRUN SELAMLAŞALIM TANIŞALIM - Sayfa 4 455842
ZÜMRÜT
ZÜMRÜT
Özel Üye
Özel Üye

Aktiflik :
YENİ KATILAN ÜYELERİMİZ İLK ADIM BUYRUN SELAMLAŞALIM TANIŞALIM - Sayfa 4 Left_bar_bleue999 / 999999 / 999YENİ KATILAN ÜYELERİMİZ İLK ADIM BUYRUN SELAMLAŞALIM TANIŞALIM - Sayfa 4 Right_bar_bleue

<b>Uyarı Seviyesi</b> Uyarı Seviyesi : Uyarı Yok
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1882
<b>Puanı</b> Puanı : 1360
<b>Teşekkür</b> Teşekkür : 73
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 29/09/10

YENİ KATILAN ÜYELERİMİZ İLK ADIM BUYRUN SELAMLAŞALIM TANIŞALIM - Sayfa 4 Empty Geri: YENİ KATILAN ÜYELERİMİZ İLK ADIM BUYRUN SELAMLAŞALIM TANIŞALIM

Mesaj tarafından ZÜMRÜT Salı Şub. 22, 2011 4:03 am

sevval demiş ki:Selamün aleykümm arkadaslar Wiyana dan Sevval ben.Siteniz cok güzel Allah ( c.c.) paylasimlariniz icin razi olsun.Cennette Peygamber Efendimiz ( S.A.S.) komsu eylesin insallahh..benidee araniza kattiginiz icin tesekkürler.Selam ve du ile,hayirli huzurlu aksamlar...

YENİ KATILAN ÜYELERİMİZ İLK ADIM BUYRUN SELAMLAŞALIM TANIŞALIM - Sayfa 4 106117 YENİ KATILAN ÜYELERİMİZ İLK ADIM BUYRUN SELAMLAŞALIM TANIŞALIM - Sayfa 4 14167 YENİ KATILAN ÜYELERİMİZ İLK ADIM BUYRUN SELAMLAŞALIM TANIŞALIM - Sayfa 4 106117
YENİ KATILAN ÜYELERİMİZ İLK ADIM BUYRUN SELAMLAŞALIM TANIŞALIM - Sayfa 4 465607
aminecmain insaAllah RABBİM BU GÜZEL DUALARINIZIN DAHA GÜZELLERİNİ SİZE NASİP EYLESİN İNŞAALLAH

YENİ KATILAN ÜYELERİMİZ İLK ADIM BUYRUN SELAMLAŞALIM TANIŞALIM - Sayfa 4 647594
GÜZEL KARDEŞİM ÜYELİĞİNİZ HAYIRLI OLSUN YENİ KATILAN ÜYELERİMİZ İLK ADIM BUYRUN SELAMLAŞALIM TANIŞALIM - Sayfa 4 455842
YENİ KATILAN ÜYELERİMİZ İLK ADIM BUYRUN SELAMLAŞALIM TANIŞALIM - Sayfa 4 23133
HAYIRLI PAYLAŞIMLAR DİLERİM HERDAİM İNŞAALLAH

ARAMIZA

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

YENİ KATILAN ÜYELERİMİZ İLK ADIM BUYRUN SELAMLAŞALIM TANIŞALIM - Sayfa 4 13675
SELAM VE DUA İLE..

BU ARADA HOŞGELDİN GÜLLERİNİZİ ''BU GÜLLERDE YENİ ÜYELERİMİZE'' ADLI BAŞLIKTAN ALABİLİRSİNİZ UMARIM KABUL EDERSİNİZ SAYGILAR..

ZÜMRÜT
Özel Üye
Özel Üye

<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1882
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 29/09/10

YENİ KATILAN ÜYELERİMİZ İLK ADIM BUYRUN SELAMLAŞALIM TANIŞALIM - Sayfa 4 Empty Geri: YENİ KATILAN ÜYELERİMİZ İLK ADIM BUYRUN SELAMLAŞALIM TANIŞALIM

Mesaj tarafından İslamcokguzel Salı Şub. 22, 2011 12:34 pm

sevval demiş ki:Selamün aleykümm arkadaslar Wiyana dan Sevval ben.Siteniz cok güzel Allah ( c.c.) paylasimlariniz icin razi olsun.Cennette Peygamber Efendimiz ( S.A.S.) komsu eylesin insallahh..benidee araniza kattiginiz icin tesekkürler.Selam ve du ile,hayirli huzurlu aksamlar...

YENİ KATILAN ÜYELERİMİZ İLK ADIM BUYRUN SELAMLAŞALIM TANIŞALIM - Sayfa 4 465607 aminecmain Üyeliğiniz hayırlı uğurlu olsun.. Hayırlı paylaşımlarınızı bekliyoruz İnşaAllah.. Selam ve Dua ile.. YENİ KATILAN ÜYELERİMİZ İLK ADIM BUYRUN SELAMLAŞALIM TANIŞALIM - Sayfa 4 284886

İslamcokguzel

<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2657
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 13/03/09

http://islamcokguzel.wordpress.com

Mesaj tarafından yağmur Ptsi Mart 28, 2011 8:33 pm

Yeni fark ettim sevval kardeşim sizi hoş ve sefa geldiniz. Arasıra şöyle çıkın ortayada yorum ve katılımlarınızla mutlu olalım dimi ama YENİ KATILAN ÜYELERİMİZ İLK ADIM BUYRUN SELAMLAŞALIM TANIŞALIM - Sayfa 4 455842 YENİ KATILAN ÜYELERİMİZ İLK ADIM BUYRUN SELAMLAŞALIM TANIŞALIM - Sayfa 4 838207 YENİ KATILAN ÜYELERİMİZ İLK ADIM BUYRUN SELAMLAŞALIM TANIŞALIM - Sayfa 4 4570 sizede hayırlı akşamlar

yağmur
Özel Üye
Özel Üye

<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 3962
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 27/01/10

Mesaj tarafından MINE Ptsi Mart 28, 2011 8:59 pm

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] Yeni katilan arkadaslarimiz hosgelmissiniz,hayirli paylasimlar diliyorum [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

MINE
Özel Üye
Özel Üye

<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 344
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 02/11/10

Mesaj tarafından sevban24 Salı Nis. 12, 2011 2:39 pm

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Herkese selamunaleyküm,kolay gelsin bol paylaşımlar nasib olursa bizlerde flash larımızla sizlerle olmaya gayret edecegiz.Sevgi ve muhabbetlerimle.

sevban24

<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 15
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 12/04/11

http://sonkapi.blogcu.com

Mesaj tarafından yağmur Salı Nis. 12, 2011 6:54 pm

Allah (c.c.) razı ol Elinize Sağlık YENİ KATILAN ÜYELERİMİZ İLK ADIM BUYRUN SELAMLAŞALIM TANIŞALIM - Sayfa 4 838207 hoşgeldiniz

yağmur
Özel Üye
Özel Üye

Mesaj tarafından İslamcokguzel Salı Nis. 12, 2011 7:12 pm

YENİ KATILAN ÜYELERİMİZ İLK ADIM BUYRUN SELAMLAŞALIM TANIŞALIM - Sayfa 4 465607 YENİ KATILAN ÜYELERİMİZ İLK ADIM BUYRUN SELAMLAŞALIM TANIŞALIM - Sayfa 4 838207 üyeliğiniz hayırlı uğurlu olsun.. hayırlı paylaşımlarda bulunmanız dileğmle.. Selam ve Duâ ile.. YENİ KATILAN ÜYELERİMİZ İLK ADIM BUYRUN SELAMLAŞALIM TANIŞALIM - Sayfa 4 284886

İslamcokguzel

Mesaj tarafından aytendeniz Çarş. Nis. 13, 2011 4:02 am

Elinize Sağlık YENİ KATILAN ÜYELERİMİZ İLK ADIM BUYRUN SELAMLAŞALIM TANIŞALIM - Sayfa 4 465607 hoşgeldiniz Üyeliğiniz hayırlı uğurlu olsun.. Hayırlı paylaşımlarınızı bekliyoruz İnşaAllah.. Selam ve Dua ile..

aytendeniz
Özel Üye
Özel Üye

<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 939
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 05/04/10

http:// http://hazanmevsimicom.blogspot.com/

Mesaj tarafından halime Paz Haz. 19, 2011 8:41 am

Aranıza katılmak çok güzel. forumu beğenerek takip ediyordum. üye olmak bugüneymis Smile selamün aleyküm

halime

<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 18/06/11

Mesaj tarafından İslamcokguzel Salı Haz. 21, 2011 7:17 am

YENİ KATILAN ÜYELERİMİZ İLK ADIM BUYRUN SELAMLAŞALIM TANIŞALIM - Sayfa 4 465607 YENİ KATILAN ÜYELERİMİZ İLK ADIM BUYRUN SELAMLAŞALIM TANIŞALIM - Sayfa 4 838207 üyeliğiniz hayırlı uğurlu olsun.. hayırlı paylaşımlarda bulunmanız dileğmle.. Selam ve Duâ ile.. YENİ KATILAN ÜYELERİMİZ İLK ADIM BUYRUN SELAMLAŞALIM TANIŞALIM - Sayfa 4 284886
İslamcokguzel
İslamcokguzel

Aktiflik :
YENİ KATILAN ÜYELERİMİZ İLK ADIM BUYRUN SELAMLAŞALIM TANIŞALIM - Sayfa 4 Left_bar_bleue999 / 999999 / 999YENİ KATILAN ÜYELERİMİZ İLK ADIM BUYRUN SELAMLAŞALIM TANIŞALIM - Sayfa 4 Right_bar_bleue

<b>Puanı</b> Puanı : 2181
<b>Teşekkür</b> Teşekkür : 89

Mesaj tarafından yağmur Ptsi Tem. 04, 2011 8:35 am

ve aleykum selam, hoş geldiniz. Üyeliğiniz hayırlı olsun. Hayırlı paylaşımlar..
Dua ile..
yağmur
yağmur
Özel Üye
Özel Üye

Aktiflik :

<b>Puanı</b> Puanı : 4330
<b>Teşekkür</b> Teşekkür : 72

Mesaj tarafından mahser Ptsi Tem. 04, 2011 6:06 pm

YENİ KATILAN ÜYELERİMİZ İLK ADIM BUYRUN SELAMLAŞALIM TANIŞALIM - Sayfa 4 465607 hosgeldiniz, hayirli paylasimlar
mahser
mahser
Özel Üye
Özel Üye

YENİ KATILAN ÜYELERİMİZ İLK ADIM BUYRUN SELAMLAŞALIM TANIŞALIM - Sayfa 4 Shanex11
YENİ KATILAN ÜYELERİMİZ İLK ADIM BUYRUN SELAMLAŞALIM TANIŞALIM - Sayfa 4 Shanex10
Aktiflik :
YENİ KATILAN ÜYELERİMİZ İLK ADIM BUYRUN SELAMLAŞALIM TANIŞALIM - Sayfa 4 Left_bar_bleue500 / 999500 / 999YENİ KATILAN ÜYELERİMİZ İLK ADIM BUYRUN SELAMLAŞALIM TANIŞALIM - Sayfa 4 Right_bar_bleue

<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 542
<b>Puanı</b> Puanı : 281
<b>Teşekkür</b> Teşekkür : 42
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 24/10/10

Mesaj tarafından xxkardelenxx Ptsi Mart 19, 2012 6:43 pm

ESSELAMUN ALEYKUM SEYIN DEĞERLİ SİTE YÖNETİMİ VE ÜYELERİ ALLAH'IN SELAMI RAHMETİ VE BEREKETİ ÜZERİNİZE OLSUN..DENİZLİDEN ARANIZA KATILDIM DEĞERLİ PAYLAŞIMLARINIZ DAN FAYDALANMAK İÇİN ..ARANIZA KABUL ETTİĞİNİZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM ALLAH RAZI OLSUN
xxkardelenxx
xxkardelenxx

YENİ KATILAN ÜYELERİMİZ İLK ADIM BUYRUN SELAMLAŞALIM TANIŞALIM - Sayfa 4 Shanex11
YENİ KATILAN ÜYELERİMİZ İLK ADIM BUYRUN SELAMLAŞALIM TANIŞALIM - Sayfa 4 Shanex10
Aktiflik :
YENİ KATILAN ÜYELERİMİZ İLK ADIM BUYRUN SELAMLAŞALIM TANIŞALIM - Sayfa 4 Left_bar_bleue250 / 999250 / 999YENİ KATILAN ÜYELERİMİZ İLK ADIM BUYRUN SELAMLAŞALIM TANIŞALIM - Sayfa 4 Right_bar_bleue

<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 108
<b>Puanı</b> Puanı : 94
<b>Teşekkür</b> Teşekkür : 0
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 10/03/12

Mesaj tarafından yağmur Cuma Mart 23, 2012 3:03 pm

ve aleykum selam hoşgeldiniz
yağmur
yağmur
Özel Üye
Özel Üye

Aktiflik :

Mesaj tarafından mahser Cuma Mart 23, 2012 6:49 pm

ve aleyküm selam hosgeldin kardesim, hayirli paylasimlar selam ve duaile
mahser
mahser
Özel Üye
Özel Üye

Aktiflik :
YENİ KATILAN ÜYELERİMİZ İLK ADIM BUYRUN SELAMLAŞALIM TANIŞALIM - Sayfa 4 Left_bar_bleue500 / 999500 / 999YENİ KATILAN ÜYELERİMİZ İLK ADIM BUYRUN SELAMLAŞALIM TANIŞALIM - Sayfa 4 Right_bar_bleue

<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 542
<b>Puanı</b> Puanı : 281
<b>Teşekkür</b> Teşekkür : 42
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 24/10/10

Mesaj tarafından muhammed müzeyyen Çarş. Mayıs 23, 2012 5:03 pm

Allahım imanla şereflendir
muhammed müzeyyen
muhammed müzeyyen

Aktiflik :
YENİ KATILAN ÜYELERİMİZ İLK ADIM BUYRUN SELAMLAŞALIM TANIŞALIM - Sayfa 4 Left_bar_bleue10 / 99910 / 999YENİ KATILAN ÜYELERİMİZ İLK ADIM BUYRUN SELAMLAŞALIM TANIŞALIM - Sayfa 4 Right_bar_bleue

<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 5
<b>Puanı</b> Puanı : 3
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 23/05/12
<b>Yaş</b> Yaş : 47
<b>Nerden</b> Nerden : adana yüreğir

Mesaj tarafından muhammed müzeyyen Çarş. Mayıs 23, 2012 5:16 pm

ben nereye yazılar yazacağımıda pek bilmiyorum
muhammed müzeyyen
muhammed müzeyyen

Aktiflik :
YENİ KATILAN ÜYELERİMİZ İLK ADIM BUYRUN SELAMLAŞALIM TANIŞALIM - Sayfa 4 Left_bar_bleue10 / 99910 / 999YENİ KATILAN ÜYELERİMİZ İLK ADIM BUYRUN SELAMLAŞALIM TANIŞALIM - Sayfa 4 Right_bar_bleue

Mesaj tarafından muhammed müzeyyen Çarş. Mayıs 23, 2012 5:17 pm

tüm müslimanlar sizleri seviyorum
muhammed müzeyyen
muhammed müzeyyen

Aktiflik :

Mesaj tarafından yağmur Çarş. Haz. 06, 2012 3:11 pm

iei hoşgeldiniz Amin ecmain hoş geldiniz kardeşim geç oldu fakat hoş görünüz.
yağmur
yağmur
Özel Üye
Özel Üye

Aktiflik :

4 sayfadaki 4 sayfası Önceki  1, 2, 3, 4

- Similar topics