İsLaMCoKGuZeL FoRuMLaRı
yağmurcum ve efecik nerdesiniz yine kayıplardasınız? Uyeols10
Forumumuza Hoşgeldiniz Lütfen Bu Pencereyi Peygamber Efendimiz'e (S.A.V.) Salâvat Getirmeden Kapatmayınız "Allahümme Salli Alâ Seyyidina Muhammedin Ve Alâ Âli Seyyidina Muhammed"
yağmurcum ve efecik nerdesiniz yine kayıplardasınız? 291279.medium

Join the forum, it's quick and easy

İsLaMCoKGuZeL FoRuMLaRı
yağmurcum ve efecik nerdesiniz yine kayıplardasınız? Uyeols10
Forumumuza Hoşgeldiniz Lütfen Bu Pencereyi Peygamber Efendimiz'e (S.A.V.) Salâvat Getirmeden Kapatmayınız "Allahümme Salli Alâ Seyyidina Muhammedin Ve Alâ Âli Seyyidina Muhammed"
yağmurcum ve efecik nerdesiniz yine kayıplardasınız? 291279.medium
İsLaMCoKGuZeL FoRuMLaRı
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Saat

Similar topics
    Nisan 2024
    PtsiSalıÇarş.Perş.CumaC.tesiPaz
    1234567
    891011121314
    15161718192021
    22232425262728
    2930     

Takvim Takvim

En son konular
    » Kötü Din Adamları
    yağmurcum ve efecik nerdesiniz yine kayıplardasınız? EmptySalı Haz. 29, 2021 3:43 pm tarafından yağmur

» Gül’den hiç ders almıyor musun?
    yağmurcum ve efecik nerdesiniz yine kayıplardasınız? EmptySalı Haz. 29, 2021 3:42 pm tarafından yağmur

» Kadir Geceniz Mübarek Olsun
    yağmurcum ve efecik nerdesiniz yine kayıplardasınız? EmptyC.tesi Mayıs 16, 2020 2:51 pm tarafından yağmur

» Kadir Geceniz Mübarek Olsun
    yağmurcum ve efecik nerdesiniz yine kayıplardasınız? EmptyC.tesi Mayıs 16, 2020 2:50 pm tarafından yağmur

» Elveda Ey Şehri Ramazan
    yağmurcum ve efecik nerdesiniz yine kayıplardasınız? EmptyC.tesi Mayıs 16, 2020 2:48 pm tarafından yağmur

» Kadir Gecesinde :((
    yağmurcum ve efecik nerdesiniz yine kayıplardasınız? EmptyC.tesi Mayıs 16, 2020 2:46 pm tarafından yağmur

» Ramazan-ı Şerif Giderken
    yağmurcum ve efecik nerdesiniz yine kayıplardasınız? EmptyC.tesi Mayıs 16, 2020 2:44 pm tarafından yağmur

» Ateşten Lokma..!
    yağmurcum ve efecik nerdesiniz yine kayıplardasınız? EmptyPaz Ara. 01, 2019 5:43 pm tarafından yağmur

» Kadir Suresi, Okunuşu ve Anlamı
    yağmurcum ve efecik nerdesiniz yine kayıplardasınız? EmptyCuma Mayıs 31, 2019 10:09 am tarafından yağmur

» Allah'ım (c.c.)
    yağmurcum ve efecik nerdesiniz yine kayıplardasınız? EmptyPaz Mayıs 05, 2019 7:49 am tarafından yağmur

» En Güzel Duâlar ve Anlamları
    yağmurcum ve efecik nerdesiniz yine kayıplardasınız? EmptyPaz Mayıs 05, 2019 7:48 am tarafından yağmur

» Amin
    yağmurcum ve efecik nerdesiniz yine kayıplardasınız? EmptyPaz Mayıs 05, 2019 7:46 am tarafından yağmur

» Yetişin...
    yağmurcum ve efecik nerdesiniz yine kayıplardasınız? EmptyPaz Mayıs 05, 2019 7:43 am tarafından yağmur

» Ramazan-ı Şerif Ne Demek ?
    yağmurcum ve efecik nerdesiniz yine kayıplardasınız? EmptyPaz Mayıs 05, 2019 7:42 am tarafından yağmur

» Ramazan-ı Şerifiniz Mübarek Olsun
    yağmurcum ve efecik nerdesiniz yine kayıplardasınız? EmptyPaz Mayıs 05, 2019 7:38 am tarafından yağmur

» Ya Rabbi (c.c.) Ateşten [Cehennemden] Azat Edilenlerden Eyle Bizleri
    yağmurcum ve efecik nerdesiniz yine kayıplardasınız? EmptyPaz Mayıs 05, 2019 7:31 am tarafından yağmur

» Abdestten Sonra Yapılan Dualar (Arapça Türkçe)
    yağmurcum ve efecik nerdesiniz yine kayıplardasınız? EmptyPaz Ara. 30, 2018 9:36 am tarafından yağmur

» Kendimden Kaçabilsem
    yağmurcum ve efecik nerdesiniz yine kayıplardasınız? EmptyÇarş. Kas. 28, 2018 8:11 pm tarafından yağmur

» Özleminle Ey Sevgili
    yağmurcum ve efecik nerdesiniz yine kayıplardasınız? EmptyÇarş. Kas. 28, 2018 7:43 pm tarafından yağmur

» Gönlümüzü, gülümüzü soldurma Allâh'ım!
    yağmurcum ve efecik nerdesiniz yine kayıplardasınız? EmptyÇarş. Kas. 28, 2018 7:28 pm tarafından yağmur

» Af Dilerim..
    yağmurcum ve efecik nerdesiniz yine kayıplardasınız? EmptyÇarş. Kas. 28, 2018 7:26 pm tarafından yağmur

» Ya Rabbah :(
    yağmurcum ve efecik nerdesiniz yine kayıplardasınız? EmptyÇarş. Kas. 28, 2018 7:19 pm tarafından yağmur

» Gül Efendim (S.A.V.)
    yağmurcum ve efecik nerdesiniz yine kayıplardasınız? EmptyÇarş. Kas. 28, 2018 7:13 pm tarafından yağmur

» Hayâdan ölen kişinin bedeni, sürmelenir..
    yağmurcum ve efecik nerdesiniz yine kayıplardasınız? EmptyÇarş. Kas. 28, 2018 7:12 pm tarafından yağmur

» Ey Yar (S.A.V.)
    yağmurcum ve efecik nerdesiniz yine kayıplardasınız? EmptyÇarş. Kas. 28, 2018 7:11 pm tarafından yağmur

» Onur, Can ve Mal Gibi Dokunulmazdır..
    yağmurcum ve efecik nerdesiniz yine kayıplardasınız? EmptyPtsi Kas. 19, 2018 9:26 am tarafından yağmur

» O'nun (s.a.v) Ahlâkı Kur'an'dı.
    yağmurcum ve efecik nerdesiniz yine kayıplardasınız? EmptyPtsi Kas. 19, 2018 9:26 am tarafından yağmur

» Efendimiz Hz. Muhammed Mustafa (sallallahu aleyhi ve sellem)'i Sevmeliyiz..!
    yağmurcum ve efecik nerdesiniz yine kayıplardasınız? EmptyPtsi Kas. 19, 2018 9:25 am tarafından yağmur

» Çağın Karanlığından Peygamberimizin Huzur'una?
    yağmurcum ve efecik nerdesiniz yine kayıplardasınız? EmptyPtsi Kas. 19, 2018 9:22 am tarafından yağmur

» Şefaat Ya Rasulallah (Sallallahu Aleyhi Vesellem)
    yağmurcum ve efecik nerdesiniz yine kayıplardasınız? EmptyPtsi Kas. 19, 2018 9:20 am tarafından yağmur

» Milletimizin ve Tüm İslâm Aleminin Mevlid Kandili Hakkımızda Hayırlara Vesile Olsun.
    yağmurcum ve efecik nerdesiniz yine kayıplardasınız? EmptyPtsi Kas. 19, 2018 9:17 am tarafından yağmur

» Ya Rasulallah (SAV)
    yağmurcum ve efecik nerdesiniz yine kayıplardasınız? EmptyPtsi Kas. 19, 2018 9:16 am tarafından yağmur

» Hz. Muhammed Mustafa (S.A.V.) Efendimiz'in Mübarek Doğum Günü "MEVLİD KANDİLİNİZ MÜBAREK OLSUN"
    yağmurcum ve efecik nerdesiniz yine kayıplardasınız? EmptyPtsi Kas. 19, 2018 7:53 am tarafından yağmur

» ❤Mevlid Kandiliniz Mübarek Olsun❤
    yağmurcum ve efecik nerdesiniz yine kayıplardasınız? EmptyPtsi Kas. 19, 2018 7:45 am tarafından yağmur

» Minber’den Ötelere Bakış
    yağmurcum ve efecik nerdesiniz yine kayıplardasınız? EmptyPerş. Kas. 15, 2018 10:47 am tarafından yağmur

» Örnek Hanımefendi Hz. Fatıma Radıyallahü anhâ
    yağmurcum ve efecik nerdesiniz yine kayıplardasınız? EmptyPerş. Kas. 15, 2018 10:36 am tarafından yağmur

» Hayret Doğrusu
    yağmurcum ve efecik nerdesiniz yine kayıplardasınız? EmptyPaz Ekim 07, 2018 4:04 pm tarafından yağmur

» Göz Kalbin Elçisidir
    yağmurcum ve efecik nerdesiniz yine kayıplardasınız? EmptyPaz Ekim 07, 2018 3:56 pm tarafından yağmur

» Rabbül-âlemin, âşıklar için Yâr'dır..
    yağmurcum ve efecik nerdesiniz yine kayıplardasınız? EmptyPaz Ekim 07, 2018 3:55 pm tarafından yağmur

» Her Sabah Sizden 8 Şey İsteniyor.!
    yağmurcum ve efecik nerdesiniz yine kayıplardasınız? EmptyPaz Ekim 07, 2018 3:54 pm tarafından yağmur

» Başkaları Bilmese de Olur..
    yağmurcum ve efecik nerdesiniz yine kayıplardasınız? EmptyPaz Ekim 07, 2018 1:16 pm tarafından yağmur

» Sohbet; Güzelle Güzeldir..
    yağmurcum ve efecik nerdesiniz yine kayıplardasınız? EmptyPaz Ekim 07, 2018 1:15 pm tarafından yağmur

» İSLAM'IN KADINA VERDİĞİ DEĞER.. (Bir de bu açıdan düşünün..!)
    yağmurcum ve efecik nerdesiniz yine kayıplardasınız? EmptyPtsi Eyl. 24, 2018 12:26 pm tarafından yağmur

» BOZUK SİMİT PARALARI İLE CENNETİ SATINALMAK
    yağmurcum ve efecik nerdesiniz yine kayıplardasınız? EmptyPtsi Eyl. 24, 2018 12:24 pm tarafından yağmur

» Artan Pilav
    yağmurcum ve efecik nerdesiniz yine kayıplardasınız? EmptyPtsi Eyl. 24, 2018 12:24 pm tarafından yağmur

» Ömür Sermayesi..
    yağmurcum ve efecik nerdesiniz yine kayıplardasınız? EmptyPtsi Eyl. 24, 2018 12:21 pm tarafından yağmur

» Mecnun ve Devesi
    yağmurcum ve efecik nerdesiniz yine kayıplardasınız? EmptyPtsi Eyl. 24, 2018 12:20 pm tarafından yağmur

» Usta ve Şaşı Çırak..
    yağmurcum ve efecik nerdesiniz yine kayıplardasınız? EmptyPtsi Eyl. 24, 2018 12:18 pm tarafından yağmur

» İlâhi ente maksûdî ve rızâke matlûbî
    yağmurcum ve efecik nerdesiniz yine kayıplardasınız? EmptyPaz Eyl. 23, 2018 1:15 pm tarafından yağmur

» Bakî olan yalnız Allah (c.c.)’tır..
    yağmurcum ve efecik nerdesiniz yine kayıplardasınız? EmptyPaz Eyl. 23, 2018 1:12 pm tarafından yağmur

KUR’AN-I KERİM DİNLE

Mealli Kur'an Dinleyelim

Hadis-i Şerif

1-Âfetü’l ilmi ennisyanü: İlmin afeti unutmaktır.
    2-Ettuhuru şatru’l iman: Temizlik imanın yarısıdır.
    3-A’kilhâ ve tevekkel: (Deveyi) bağla ve tevekkül et.
    4-Sûmû tesihhû: Oruç tutun, sıhhat bulun.
    5-Es-salâtüimâdü’d dini: Namaz dinin direğidir.
    6-Talebü’l helalicihadün: Helal peşinde koşmak cihaddır.
    7-El-kelimü’ttayyibetü sadakatün: Güzel sözsadakadır.
    8-El cennetü tahte zılâli’ssüyuf: Cennet kılıçların gölgesialtındadır.
    9-El mecalisü bi’l emaneti: Meclislerdeki sözler emanettir.
    10-Ed-dellü alel hayri kefailihi:Hayra vesile olan yapan gibidir.
    11-El cennetü dâr-ül eshıya: Cennet cömertler yurdudur.
    12-Es- savmü nısf’us sabr: Oruç sabrın yarısıdır.
    13-Es sabru nısf’ul iman: Sabır imanın yarısıdır.
    14-Et tebessümü sadakatun: Tebessüm etmek sadakadır.

15-Es sabru miftahul ferec: Sabır, başarının anahtarıdır.
    16-Es sabru ınde sadmetül ula: Sabır, musi,betin ilk anındakidir.
    17-Efdalü’l ibadetiedvamuha: İbadetin efdali devamlı olanıdır.
    18-El Kur’anühüved deva: Kur’an, sırf devadır.
    19-Men samete reca: Dilini tutan kurtuldu.
    20-Re’sü’lhikmeti mehafetullah: Hikmetin başı Allah korkudur.
    21-El idetü atiyyetün: Vaad edilen verilmelidir.
    22-Ed duaü silahu’lmümin: Dua müminin silahıdır.
    23-İsmah yusmah leke: Müsamaha et ki sende göresin.
    24-Es salatü nur’ulmümin: Namaz müminin nurudur.
    25-En nedametü tevbetün: Pişmanlık tövbedir.
    26-El mescidü beytükülli takiyyin: Mescid, takva sahiplerininevidir.
    27-Ed dinü en nasiha: Din nasihattir.
    28-Ed duaü hüvelibadetü: Dua ibadettir.

29-Elcümuatü haccü’l mesakin: Cumafakirlerin haccıdır.
    30-Hüsnü’ssuali nısfu’l ilim: Güzel soru, ilmin yarıdır.
    31-Es selamü kable’lkelam: Önce selam, sonra kelam.
    32-İzâ gadibte fe’skut: Öfkelendiğinde sus.
    33-Kesretü’d dahikitumitül kalb: Çok gülmek kalbiöldürür.
    34-Es savmu cünnetün: Oruç kalkandır.

35-Es subhatü temneu’r rızk: Sabah uykusu, rızka engeldir.
    36-El hamrüummü’l habais: İçki,kötülüklerin anasıdır.
    37-Zina’l uyûni en nazaru: gözlerin zinası bakmaktır.
    38-El kanâatümâlün la yenfedü: Kanaat bitmez birsermayedir.
    39-El hayaü minel iman:Hayâ(utanma duygusu) imandandır.
    40-El mer’üala dini halilihi: Kişi, arkadaşının diniüzeredir.

Giriş yap

Şifremi unuttum

Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma

Istatistikler
    Toplam 2058 kayıtlı kullanıcımız var
    Son kaydolan kullanıcımız: emrec77

Kullanıcılarımız toplam 11851 mesaj attılar bunda 4572 konu

yağmurcum ve efecik nerdesiniz yine kayıplardasınız?

4 posters

yağmurcum ve efecik nerdesiniz yine kayıplardasınız? Empty yağmurcum ve efecik nerdesiniz yine kayıplardasınız?

Mesaj tarafından ZÜMRÜT Çarş. Kas. 24, 2010 4:22 pm

yağmur,efe kayıp bürosunamı başvursak napsak sizi ortaya çıkarmak için acaba yağmurcum ve efecik nerdesiniz yine kayıplardasınız? 455842
    nerdesiniz görünmez oldunuz? gelin artık ya nerdesin tatlı şirine,nerdesin hem basketçi hem dj miz efecik çıkın ortaya artık ya.
    insaAllah iyisinizdir her ikinizde umarım.
    Selam ve Dua ile..
    ZÜMRÜT
    ZÜMRÜT
    Özel Üye
    Özel Üye

Aktiflik :
    yağmurcum ve efecik nerdesiniz yine kayıplardasınız? Left_bar_bleue999 / 999999 / 999yağmurcum ve efecik nerdesiniz yine kayıplardasınız? Right_bar_bleue

<b>Uyarı Seviyesi</b> Uyarı Seviyesi : Uyarı Yok
    <b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1882
    <b>Puanı</b> Puanı : 1360
    <b>Teşekkür</b> Teşekkür : 73
    <b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 29/09/10

yağmurcum ve efecik nerdesiniz yine kayıplardasınız? Empty Geri: yağmurcum ve efecik nerdesiniz yine kayıplardasınız?

Mesaj tarafından aytendeniz Çarş. Kas. 24, 2010 5:23 pm

yağmurcum ve efecik nerdesiniz yine kayıplardasınız? 742846 yorum cicek dahada ne diyelim bak zümrüt ablanız ben hepimiz yollarını gözeliyoruz .uçakta yolluyorum size gelin gari..
    aytendeniz
    aytendeniz
    Özel Üye
    Özel Üye

Aktiflik :
    yağmurcum ve efecik nerdesiniz yine kayıplardasınız? Left_bar_bleue850 / 999850 / 999yağmurcum ve efecik nerdesiniz yine kayıplardasınız? Right_bar_bleue

<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 939
    <b>Puanı</b> Puanı : 1064
    <b>Teşekkür</b> Teşekkür : 85
    <b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 05/04/10

http:// http://hazanmevsimicom.blogspot.com/

yağmurcum ve efecik nerdesiniz yine kayıplardasınız? Empty Geri: yağmurcum ve efecik nerdesiniz yine kayıplardasınız?

Mesaj tarafından mahser Çarş. Kas. 24, 2010 5:50 pm

teyzecim beni sormamissiniz ama, ben yinede aciklayim dedim ben gündüzleri calisiyorum,türkiye saati ile aksam 6 bazen 7 de geliyorum, hafta sonlarida elimden geldigince gündüzleri de gelmeye calisiyorum. hayirli aksamlar yağmurcum ve efecik nerdesiniz yine kayıplardasınız? 687998
    mahser
    mahser
    Özel Üye
    Özel Üye

yağmurcum ve efecik nerdesiniz yine kayıplardasınız? Shanex11
    yağmurcum ve efecik nerdesiniz yine kayıplardasınız? Shanex10
    Aktiflik :
    yağmurcum ve efecik nerdesiniz yine kayıplardasınız? Left_bar_bleue500 / 999500 / 999yağmurcum ve efecik nerdesiniz yine kayıplardasınız? Right_bar_bleue

<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 542
    <b>Puanı</b> Puanı : 281
    <b>Teşekkür</b> Teşekkür : 42
    <b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 24/10/10

Mesaj tarafından ZÜMRÜT Çarş. Kas. 24, 2010 7:41 pm

aytendeniz demiş ki: yağmurcum ve efecik nerdesiniz yine kayıplardasınız? 742846 yorum cicek dahada ne diyelim bak zümrüt ablanız ben hepimiz yollarını gözeliyoruz .uçakta yolluyorum size gelin gari..

değil mi ayten kardeşcim yoklukları farkediliyor ama nerde bu çocuklar ah birde ortaya çıksalar.
    ilan verdik foruma bu gidişle diğer yerlerede gidip ilan verip geliyormuşum ne komik olur dimi,
    çok mu abarttım ya,
    yağmurcum ve efecik nerdesiniz yine kayıplardasınız? 455842
    napim merak ettim işte görünmeyince ortalarda.
    Sağ sağlim çıksınlarda ortaya
    insaAllah

Bu arada siz nasılsınız ayten kardeşim iyisinizdir insaAllah yağmurcum ve efecik nerdesiniz yine kayıplardasınız? 455842
    rose12 gulu yağmurcum ve efecik nerdesiniz yine kayıplardasınız? 168854 yağmurcum ve efecik nerdesiniz yine kayıplardasınız? 56942
    ZÜMRÜT
    ZÜMRÜT
    Özel Üye
    Özel Üye

Aktiflik :
    yağmurcum ve efecik nerdesiniz yine kayıplardasınız? Left_bar_bleue999 / 999999 / 999yağmurcum ve efecik nerdesiniz yine kayıplardasınız? Right_bar_bleue

Mesaj tarafından ZÜMRÜT Çarş. Kas. 24, 2010 7:46 pm

mahser demiş ki:teyzecim beni sormamissiniz ama, ben yinede aciklayim dedim ben gündüzleri calisiyorum,türkiye saati ile aksam 6 bazen 7 de geliyorum, hafta sonlarida elimden geldigince gündüzleri de gelmeye calisiyorum. hayirli aksamlar yağmurcum ve efecik nerdesiniz yine kayıplardasınız? 687998

hayırlı akşamlar mahser,
    olurmu öyle şey ayten kardeşim sizi de sorar tabiki,fakat siz yağmur ve efe ye nazaran burdasınız,onların devamsızlık sabıkaları oldukça kabarık
    O yüzden ayten kardeşim de bunun farkındadır sizin foruma geliş gidişlerinizi oyüzden sormamıştır,hiç gelmiyor olsanız onlar gibi sizi de sorarız tabiki,yoksa hepinize bakıp kim ne yazmış,kaçta gelmiş,ne zamandır gelmiyor hepsine bakızyoruz ilgileniyoruz
    öyle değil mi ayten kardeşim
    Selam ve Dua ile..
    ZÜMRÜT
    ZÜMRÜT
    Özel Üye
    Özel Üye

Aktiflik :

Mesaj tarafından aytendeniz Çarş. Kas. 24, 2010 9:07 pm

aynen zümrüt kardeşimin dediyi gibi ayten takipte dizisini çekiyorum bu aralar .mahşer oglum hiç sormammı
    seni mineyi diyer kardeşleri hep merak eder olduk .bunu yazmamızdaki gaye yoklama ..elbet gelen cevap yazacak ..selam ve selametle inşALLAH ..
    hamdolsun zümrüt kardeşim ben iyiyim
    sen nasılsın afiyettesin inşALLAH ..hadi bi çay içelim karşılıklı... yağmurcum ve efecik nerdesiniz yine kayıplardasınız? 507693 yağmurcum ve efecik nerdesiniz yine kayıplardasınız? 982921
    aytendeniz
    aytendeniz
    Özel Üye
    Özel Üye

Aktiflik :
    yağmurcum ve efecik nerdesiniz yine kayıplardasınız? Left_bar_bleue850 / 999850 / 999yağmurcum ve efecik nerdesiniz yine kayıplardasınız? Right_bar_bleue

<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 939
    <b>Puanı</b> Puanı : 1064
    <b>Teşekkür</b> Teşekkür : 85
    <b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 05/04/10

http:// http://hazanmevsimicom.blogspot.com/

Mesaj tarafından ZÜMRÜT Çarş. Kas. 24, 2010 9:21 pm

aytendeniz demiş ki:aynen zümrüt kardeşimin dediyi gibi ayten takipte dizisini çekiyorum bu aralar .mahşer oglum hiç sormammı
    seni mineyi diyer kardeşleri hep merak eder olduk .bunu yazmamızdaki gaye yoklama ..elbet gelen cevap yazacak ..selam ve selametle inşALLAH ..
    hamdolsun zümrüt kardeşim ben iyiyim
    sen nasılsın afiyettesin inşALLAH ..hadi bi çay içelim karşılıklı... yağmurcum ve efecik nerdesiniz yine kayıplardasınız? 507693 yağmurcum ve efecik nerdesiniz yine kayıplardasınız? 982921

teşekkür ederim canım kardeşim Allah (c.c.) razı ol
    ellerine sağlık çay için tşkk
    bu çayda benden olsun ozaman buyrun
    yağmurcum ve efecik nerdesiniz yine kayıplardasınız? 617736
    afiyet olsun. yağmurcum ve efecik nerdesiniz yine kayıplardasınız? 455842
    gulu rose12 yağmurcum ve efecik nerdesiniz yine kayıplardasınız? 56942
    ZÜMRÜT
    ZÜMRÜT
    Özel Üye
    Özel Üye

Aktiflik :

Mesaj tarafından yağmur Perş. Kas. 25, 2010 4:02 pm

Allah razı olsun. Derslerim vardı sınavlar malum Hamd olsun yaramazlık yok.Sizlerde iyisinizdir inşaAllah. buforumusvyrm Dualarınızı beklerim ayrıca yağmurcum ve efecik nerdesiniz yine kayıplardasınız? 507693
    yağmur
    yağmur
    Özel Üye
    Özel Üye

Aktiflik :

<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 3962
    <b>Puanı</b> Puanı : 4330
    <b>Teşekkür</b> Teşekkür : 72
    <b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 27/01/10

Mesaj tarafından ZÜMRÜT Perş. Kas. 25, 2010 4:06 pm

s.a. yağmurcum hoşgeldin nerelerdeydin tatlı şirine özledik
    iyi olmana sevindim hamdolsun iyisin, çok merak ettim.
    şükür döndün hoşgeldin

yağmurcum ve efecik nerdesiniz yine kayıplardasınız? 783204 yağmurcum ve efecik nerdesiniz yine kayıplardasınız? 982921

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

efe de geldim deseydi oda hala geldim demedi,
    gelsin gelsin efecik de gelsin
    ZÜMRÜT
    ZÜMRÜT
    Özel Üye
    Özel Üye

Aktiflik :

Mesaj tarafından mahser Perş. Kas. 25, 2010 10:17 pm

Allah (c.c.) razı ol yağmurcum ve efecik nerdesiniz yine kayıplardasınız? 507693 yağmurcum ve efecik nerdesiniz yine kayıplardasınız? 109942 yağmurcum ve efecik nerdesiniz yine kayıplardasınız? 449329 yağmurcum ve efecik nerdesiniz yine kayıplardasınız? 685501 :cck6: yağmurcum ve efecik nerdesiniz yine kayıplardasınız? 24938
    mahser
    mahser
    Özel Üye
    Özel Üye

yağmurcum ve efecik nerdesiniz yine kayıplardasınız? Shanex11
    yağmurcum ve efecik nerdesiniz yine kayıplardasınız? Shanex10
    Aktiflik :
    yağmurcum ve efecik nerdesiniz yine kayıplardasınız? Left_bar_bleue500 / 999500 / 999yağmurcum ve efecik nerdesiniz yine kayıplardasınız? Right_bar_bleue

<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 542
    <b>Puanı</b> Puanı : 281
    <b>Teşekkür</b> Teşekkür : 42
    <b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 24/10/10

- Similar topics