İsLaMCoKGuZeL FoRuMLaRı
YENİ KATILAN ÜYELERİMİZ İLK ADIM BUYRUN SELAMLAŞALIM TANIŞALIM Uyeols10
Forumumuza Hoşgeldiniz Lütfen Bu Pencereyi Peygamber Efendimiz'e (S.A.V.) Salâvat Getirmeden Kapatmayınız "Allahümme Salli Alâ Seyyidina Muhammedin Ve Alâ Âli Seyyidina Muhammed"
YENİ KATILAN ÜYELERİMİZ İLK ADIM BUYRUN SELAMLAŞALIM TANIŞALIM 291279.medium

Join the forum, it's quick and easy

İsLaMCoKGuZeL FoRuMLaRı
YENİ KATILAN ÜYELERİMİZ İLK ADIM BUYRUN SELAMLAŞALIM TANIŞALIM Uyeols10
Forumumuza Hoşgeldiniz Lütfen Bu Pencereyi Peygamber Efendimiz'e (S.A.V.) Salâvat Getirmeden Kapatmayınız "Allahümme Salli Alâ Seyyidina Muhammedin Ve Alâ Âli Seyyidina Muhammed"
YENİ KATILAN ÜYELERİMİZ İLK ADIM BUYRUN SELAMLAŞALIM TANIŞALIM 291279.medium
İsLaMCoKGuZeL FoRuMLaRı
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Saat

Mart 2024
PtsiSalıÇarş.Perş.CumaC.tesiPaz
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Takvim Takvim

En son konular
» Kötü Din Adamları
YENİ KATILAN ÜYELERİMİZ İLK ADIM BUYRUN SELAMLAŞALIM TANIŞALIM EmptySalı Haz. 29, 2021 3:43 pm tarafından yağmur

» Gül’den hiç ders almıyor musun?
YENİ KATILAN ÜYELERİMİZ İLK ADIM BUYRUN SELAMLAŞALIM TANIŞALIM EmptySalı Haz. 29, 2021 3:42 pm tarafından yağmur

» Kadir Geceniz Mübarek Olsun
YENİ KATILAN ÜYELERİMİZ İLK ADIM BUYRUN SELAMLAŞALIM TANIŞALIM EmptyC.tesi Mayıs 16, 2020 2:51 pm tarafından yağmur

» Kadir Geceniz Mübarek Olsun
YENİ KATILAN ÜYELERİMİZ İLK ADIM BUYRUN SELAMLAŞALIM TANIŞALIM EmptyC.tesi Mayıs 16, 2020 2:50 pm tarafından yağmur

» Elveda Ey Şehri Ramazan
YENİ KATILAN ÜYELERİMİZ İLK ADIM BUYRUN SELAMLAŞALIM TANIŞALIM EmptyC.tesi Mayıs 16, 2020 2:48 pm tarafından yağmur

» Kadir Gecesinde :((
YENİ KATILAN ÜYELERİMİZ İLK ADIM BUYRUN SELAMLAŞALIM TANIŞALIM EmptyC.tesi Mayıs 16, 2020 2:46 pm tarafından yağmur

» Ramazan-ı Şerif Giderken
YENİ KATILAN ÜYELERİMİZ İLK ADIM BUYRUN SELAMLAŞALIM TANIŞALIM EmptyC.tesi Mayıs 16, 2020 2:44 pm tarafından yağmur

» Ateşten Lokma..!
YENİ KATILAN ÜYELERİMİZ İLK ADIM BUYRUN SELAMLAŞALIM TANIŞALIM EmptyPaz Ara. 01, 2019 5:43 pm tarafından yağmur

» Kadir Suresi, Okunuşu ve Anlamı
YENİ KATILAN ÜYELERİMİZ İLK ADIM BUYRUN SELAMLAŞALIM TANIŞALIM EmptyCuma Mayıs 31, 2019 10:09 am tarafından yağmur

» Allah'ım (c.c.)
YENİ KATILAN ÜYELERİMİZ İLK ADIM BUYRUN SELAMLAŞALIM TANIŞALIM EmptyPaz Mayıs 05, 2019 7:49 am tarafından yağmur

» En Güzel Duâlar ve Anlamları
YENİ KATILAN ÜYELERİMİZ İLK ADIM BUYRUN SELAMLAŞALIM TANIŞALIM EmptyPaz Mayıs 05, 2019 7:48 am tarafından yağmur

» Amin
YENİ KATILAN ÜYELERİMİZ İLK ADIM BUYRUN SELAMLAŞALIM TANIŞALIM EmptyPaz Mayıs 05, 2019 7:46 am tarafından yağmur

» Yetişin...
YENİ KATILAN ÜYELERİMİZ İLK ADIM BUYRUN SELAMLAŞALIM TANIŞALIM EmptyPaz Mayıs 05, 2019 7:43 am tarafından yağmur

» Ramazan-ı Şerif Ne Demek ?
YENİ KATILAN ÜYELERİMİZ İLK ADIM BUYRUN SELAMLAŞALIM TANIŞALIM EmptyPaz Mayıs 05, 2019 7:42 am tarafından yağmur

» Ramazan-ı Şerifiniz Mübarek Olsun
YENİ KATILAN ÜYELERİMİZ İLK ADIM BUYRUN SELAMLAŞALIM TANIŞALIM EmptyPaz Mayıs 05, 2019 7:38 am tarafından yağmur

» Ya Rabbi (c.c.) Ateşten [Cehennemden] Azat Edilenlerden Eyle Bizleri
YENİ KATILAN ÜYELERİMİZ İLK ADIM BUYRUN SELAMLAŞALIM TANIŞALIM EmptyPaz Mayıs 05, 2019 7:31 am tarafından yağmur

» Abdestten Sonra Yapılan Dualar (Arapça Türkçe)
YENİ KATILAN ÜYELERİMİZ İLK ADIM BUYRUN SELAMLAŞALIM TANIŞALIM EmptyPaz Ara. 30, 2018 9:36 am tarafından yağmur

» Kendimden Kaçabilsem
YENİ KATILAN ÜYELERİMİZ İLK ADIM BUYRUN SELAMLAŞALIM TANIŞALIM EmptyÇarş. Kas. 28, 2018 8:11 pm tarafından yağmur

» Özleminle Ey Sevgili
YENİ KATILAN ÜYELERİMİZ İLK ADIM BUYRUN SELAMLAŞALIM TANIŞALIM EmptyÇarş. Kas. 28, 2018 7:43 pm tarafından yağmur

» Gönlümüzü, gülümüzü soldurma Allâh'ım!
YENİ KATILAN ÜYELERİMİZ İLK ADIM BUYRUN SELAMLAŞALIM TANIŞALIM EmptyÇarş. Kas. 28, 2018 7:28 pm tarafından yağmur

» Af Dilerim..
YENİ KATILAN ÜYELERİMİZ İLK ADIM BUYRUN SELAMLAŞALIM TANIŞALIM EmptyÇarş. Kas. 28, 2018 7:26 pm tarafından yağmur

» Ya Rabbah :(
YENİ KATILAN ÜYELERİMİZ İLK ADIM BUYRUN SELAMLAŞALIM TANIŞALIM EmptyÇarş. Kas. 28, 2018 7:19 pm tarafından yağmur

» Gül Efendim (S.A.V.)
YENİ KATILAN ÜYELERİMİZ İLK ADIM BUYRUN SELAMLAŞALIM TANIŞALIM EmptyÇarş. Kas. 28, 2018 7:13 pm tarafından yağmur

» Hayâdan ölen kişinin bedeni, sürmelenir..
YENİ KATILAN ÜYELERİMİZ İLK ADIM BUYRUN SELAMLAŞALIM TANIŞALIM EmptyÇarş. Kas. 28, 2018 7:12 pm tarafından yağmur

» Ey Yar (S.A.V.)
YENİ KATILAN ÜYELERİMİZ İLK ADIM BUYRUN SELAMLAŞALIM TANIŞALIM EmptyÇarş. Kas. 28, 2018 7:11 pm tarafından yağmur

» Onur, Can ve Mal Gibi Dokunulmazdır..
YENİ KATILAN ÜYELERİMİZ İLK ADIM BUYRUN SELAMLAŞALIM TANIŞALIM EmptyPtsi Kas. 19, 2018 9:26 am tarafından yağmur

» O'nun (s.a.v) Ahlâkı Kur'an'dı.
YENİ KATILAN ÜYELERİMİZ İLK ADIM BUYRUN SELAMLAŞALIM TANIŞALIM EmptyPtsi Kas. 19, 2018 9:26 am tarafından yağmur

» Efendimiz Hz. Muhammed Mustafa (sallallahu aleyhi ve sellem)'i Sevmeliyiz..!
YENİ KATILAN ÜYELERİMİZ İLK ADIM BUYRUN SELAMLAŞALIM TANIŞALIM EmptyPtsi Kas. 19, 2018 9:25 am tarafından yağmur

» Çağın Karanlığından Peygamberimizin Huzur'una?
YENİ KATILAN ÜYELERİMİZ İLK ADIM BUYRUN SELAMLAŞALIM TANIŞALIM EmptyPtsi Kas. 19, 2018 9:22 am tarafından yağmur

» Şefaat Ya Rasulallah (Sallallahu Aleyhi Vesellem)
YENİ KATILAN ÜYELERİMİZ İLK ADIM BUYRUN SELAMLAŞALIM TANIŞALIM EmptyPtsi Kas. 19, 2018 9:20 am tarafından yağmur

» Milletimizin ve Tüm İslâm Aleminin Mevlid Kandili Hakkımızda Hayırlara Vesile Olsun.
YENİ KATILAN ÜYELERİMİZ İLK ADIM BUYRUN SELAMLAŞALIM TANIŞALIM EmptyPtsi Kas. 19, 2018 9:17 am tarafından yağmur

» Ya Rasulallah (SAV)
YENİ KATILAN ÜYELERİMİZ İLK ADIM BUYRUN SELAMLAŞALIM TANIŞALIM EmptyPtsi Kas. 19, 2018 9:16 am tarafından yağmur

» Hz. Muhammed Mustafa (S.A.V.) Efendimiz'in Mübarek Doğum Günü "MEVLİD KANDİLİNİZ MÜBAREK OLSUN"
YENİ KATILAN ÜYELERİMİZ İLK ADIM BUYRUN SELAMLAŞALIM TANIŞALIM EmptyPtsi Kas. 19, 2018 7:53 am tarafından yağmur

» ❤Mevlid Kandiliniz Mübarek Olsun❤
YENİ KATILAN ÜYELERİMİZ İLK ADIM BUYRUN SELAMLAŞALIM TANIŞALIM EmptyPtsi Kas. 19, 2018 7:45 am tarafından yağmur

» Minber’den Ötelere Bakış
YENİ KATILAN ÜYELERİMİZ İLK ADIM BUYRUN SELAMLAŞALIM TANIŞALIM EmptyPerş. Kas. 15, 2018 10:47 am tarafından yağmur

» Örnek Hanımefendi Hz. Fatıma Radıyallahü anhâ
YENİ KATILAN ÜYELERİMİZ İLK ADIM BUYRUN SELAMLAŞALIM TANIŞALIM EmptyPerş. Kas. 15, 2018 10:36 am tarafından yağmur

» Hayret Doğrusu
YENİ KATILAN ÜYELERİMİZ İLK ADIM BUYRUN SELAMLAŞALIM TANIŞALIM EmptyPaz Ekim 07, 2018 4:04 pm tarafından yağmur

» Göz Kalbin Elçisidir
YENİ KATILAN ÜYELERİMİZ İLK ADIM BUYRUN SELAMLAŞALIM TANIŞALIM EmptyPaz Ekim 07, 2018 3:56 pm tarafından yağmur

» Rabbül-âlemin, âşıklar için Yâr'dır..
YENİ KATILAN ÜYELERİMİZ İLK ADIM BUYRUN SELAMLAŞALIM TANIŞALIM EmptyPaz Ekim 07, 2018 3:55 pm tarafından yağmur

» Her Sabah Sizden 8 Şey İsteniyor.!
YENİ KATILAN ÜYELERİMİZ İLK ADIM BUYRUN SELAMLAŞALIM TANIŞALIM EmptyPaz Ekim 07, 2018 3:54 pm tarafından yağmur

» Başkaları Bilmese de Olur..
YENİ KATILAN ÜYELERİMİZ İLK ADIM BUYRUN SELAMLAŞALIM TANIŞALIM EmptyPaz Ekim 07, 2018 1:16 pm tarafından yağmur

» Sohbet; Güzelle Güzeldir..
YENİ KATILAN ÜYELERİMİZ İLK ADIM BUYRUN SELAMLAŞALIM TANIŞALIM EmptyPaz Ekim 07, 2018 1:15 pm tarafından yağmur

» İSLAM'IN KADINA VERDİĞİ DEĞER.. (Bir de bu açıdan düşünün..!)
YENİ KATILAN ÜYELERİMİZ İLK ADIM BUYRUN SELAMLAŞALIM TANIŞALIM EmptyPtsi Eyl. 24, 2018 12:26 pm tarafından yağmur

» BOZUK SİMİT PARALARI İLE CENNETİ SATINALMAK
YENİ KATILAN ÜYELERİMİZ İLK ADIM BUYRUN SELAMLAŞALIM TANIŞALIM EmptyPtsi Eyl. 24, 2018 12:24 pm tarafından yağmur

» Artan Pilav
YENİ KATILAN ÜYELERİMİZ İLK ADIM BUYRUN SELAMLAŞALIM TANIŞALIM EmptyPtsi Eyl. 24, 2018 12:24 pm tarafından yağmur

» Ömür Sermayesi..
YENİ KATILAN ÜYELERİMİZ İLK ADIM BUYRUN SELAMLAŞALIM TANIŞALIM EmptyPtsi Eyl. 24, 2018 12:21 pm tarafından yağmur

» Mecnun ve Devesi
YENİ KATILAN ÜYELERİMİZ İLK ADIM BUYRUN SELAMLAŞALIM TANIŞALIM EmptyPtsi Eyl. 24, 2018 12:20 pm tarafından yağmur

» Usta ve Şaşı Çırak..
YENİ KATILAN ÜYELERİMİZ İLK ADIM BUYRUN SELAMLAŞALIM TANIŞALIM EmptyPtsi Eyl. 24, 2018 12:18 pm tarafından yağmur

» İlâhi ente maksûdî ve rızâke matlûbî
YENİ KATILAN ÜYELERİMİZ İLK ADIM BUYRUN SELAMLAŞALIM TANIŞALIM EmptyPaz Eyl. 23, 2018 1:15 pm tarafından yağmur

» Bakî olan yalnız Allah (c.c.)’tır..
YENİ KATILAN ÜYELERİMİZ İLK ADIM BUYRUN SELAMLAŞALIM TANIŞALIM EmptyPaz Eyl. 23, 2018 1:12 pm tarafından yağmur

KUR’AN-I KERİM DİNLE

Mealli Kur'an Dinleyelim

Hadis-i Şerif

1-Âfetü’l ilmi ennisyanü: İlmin afeti unutmaktır.
2-Ettuhuru şatru’l iman: Temizlik imanın yarısıdır.
3-A’kilhâ ve tevekkel: (Deveyi) bağla ve tevekkül et.
4-Sûmû tesihhû: Oruç tutun, sıhhat bulun.
5-Es-salâtüimâdü’d dini: Namaz dinin direğidir.
6-Talebü’l helalicihadün: Helal peşinde koşmak cihaddır.
7-El-kelimü’ttayyibetü sadakatün: Güzel sözsadakadır.
8-El cennetü tahte zılâli’ssüyuf: Cennet kılıçların gölgesialtındadır.
9-El mecalisü bi’l emaneti: Meclislerdeki sözler emanettir.
10-Ed-dellü alel hayri kefailihi:Hayra vesile olan yapan gibidir.
11-El cennetü dâr-ül eshıya: Cennet cömertler yurdudur.
12-Es- savmü nısf’us sabr: Oruç sabrın yarısıdır.
13-Es sabru nısf’ul iman: Sabır imanın yarısıdır.
14-Et tebessümü sadakatun: Tebessüm etmek sadakadır.

15-Es sabru miftahul ferec: Sabır, başarının anahtarıdır.
16-Es sabru ınde sadmetül ula: Sabır, musi,betin ilk anındakidir.
17-Efdalü’l ibadetiedvamuha: İbadetin efdali devamlı olanıdır.
18-El Kur’anühüved deva: Kur’an, sırf devadır.
19-Men samete reca: Dilini tutan kurtuldu.
20-Re’sü’lhikmeti mehafetullah: Hikmetin başı Allah korkudur.
21-El idetü atiyyetün: Vaad edilen verilmelidir.
22-Ed duaü silahu’lmümin: Dua müminin silahıdır.
23-İsmah yusmah leke: Müsamaha et ki sende göresin.
24-Es salatü nur’ulmümin: Namaz müminin nurudur.
25-En nedametü tevbetün: Pişmanlık tövbedir.
26-El mescidü beytükülli takiyyin: Mescid, takva sahiplerininevidir.
27-Ed dinü en nasiha: Din nasihattir.
28-Ed duaü hüvelibadetü: Dua ibadettir.

29-Elcümuatü haccü’l mesakin: Cumafakirlerin haccıdır.
30-Hüsnü’ssuali nısfu’l ilim: Güzel soru, ilmin yarıdır.
31-Es selamü kable’lkelam: Önce selam, sonra kelam.
32-İzâ gadibte fe’skut: Öfkelendiğinde sus.
33-Kesretü’d dahikitumitül kalb: Çok gülmek kalbiöldürür.
34-Es savmu cünnetün: Oruç kalkandır.

35-Es subhatü temneu’r rızk: Sabah uykusu, rızka engeldir.
36-El hamrüummü’l habais: İçki,kötülüklerin anasıdır.
37-Zina’l uyûni en nazaru: gözlerin zinası bakmaktır.
38-El kanâatümâlün la yenfedü: Kanaat bitmez birsermayedir.
39-El hayaü minel iman:Hayâ(utanma duygusu) imandandır.
40-El mer’üala dini halilihi: Kişi, arkadaşının diniüzeredir.

Giriş yap

Şifremi unuttum

Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma

Istatistikler
Toplam 2058 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: emrec77

Kullanıcılarımız toplam 11851 mesaj attılar bunda 4572 konu

YENİ KATILAN ÜYELERİMİZ İLK ADIM BUYRUN SELAMLAŞALIM TANIŞALIM

+11
İslamcokguzel
sevval
gökyüzü
efe
ebuhureyre
yağmur
BULUT
mahser
aytendeniz
MINE
ZÜMRÜT
15 posters

1 sayfadaki 4 sayfası 1, 2, 3, 4  Sonraki

YENİ KATILAN ÜYELERİMİZ İLK ADIM BUYRUN SELAMLAŞALIM TANIŞALIM Empty YENİ KATILAN ÜYELERİMİZ İLK ADIM BUYRUN SELAMLAŞALIM TANIŞALIM

Mesaj tarafından ZÜMRÜT Ptsi Kas. 15, 2010 1:46 am

e.aleykum
Bir selam verelim
Bir salavat getirelim
Bir gönül rızası alalım
Bir cümle yazalım
Selam ve Dua ile,
Ve ne yaparsak, ALLAH c.c için yapalım insaAllah
Aramıza
[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] YENİ KATILAN ÜYELERİMİZ İLK ADIM BUYRUN SELAMLAŞALIM TANIŞALIM 455842
ZÜMRÜT
ZÜMRÜT
Özel Üye
Özel Üye

Aktiflik :
YENİ KATILAN ÜYELERİMİZ İLK ADIM BUYRUN SELAMLAŞALIM TANIŞALIM Left_bar_bleue999 / 999999 / 999YENİ KATILAN ÜYELERİMİZ İLK ADIM BUYRUN SELAMLAŞALIM TANIŞALIM Right_bar_bleue

<b>Uyarı Seviyesi</b> Uyarı Seviyesi : Uyarı Yok
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1882
<b>Puanı</b> Puanı : 1360
<b>Teşekkür</b> Teşekkür : 73
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 29/09/10

YENİ KATILAN ÜYELERİMİZ İLK ADIM BUYRUN SELAMLAŞALIM TANIŞALIM Empty Geri: YENİ KATILAN ÜYELERİMİZ İLK ADIM BUYRUN SELAMLAŞALIM TANIŞALIM

Mesaj tarafından MINE Ptsi Kas. 15, 2010 2:05 am

v.aleykumselam hosgeldin YENİ KATILAN ÜYELERİMİZ İLK ADIM BUYRUN SELAMLAŞALIM TANIŞALIM 14167 buforumusvyrm TUM ARKADASLARA HOSGELDINIZ DIYORUM...BEN ESKI UYELERDEN DEGILIM AMA MISAFIRLIK 3 GUN DEDILER,BU DURUMDA BENDE EV SAHIBI OLDUM DEMEK GALIBA.. YENİ KATILAN ÜYELERİMİZ İLK ADIM BUYRUN SELAMLAŞALIM TANIŞALIM 63650 YENİ KATILAN ÜYELERİMİZ İLK ADIM BUYRUN SELAMLAŞALIM TANIŞALIM 63650 YENİ KATILAN ÜYELERİMİZ İLK ADIM BUYRUN SELAMLAŞALIM TANIŞALIM 368329 TUM ARKADASLAR BEN HOSBULDUM,SIZLERDE HOSGELDINIZ...SELAM VE DUA ILE YENİ KATILAN ÜYELERİMİZ İLK ADIM BUYRUN SELAMLAŞALIM TANIŞALIM 534715
MINE
MINE
Özel Üye
Özel Üye

YENİ KATILAN ÜYELERİMİZ İLK ADIM BUYRUN SELAMLAŞALIM TANIŞALIM Shanex11
YENİ KATILAN ÜYELERİMİZ İLK ADIM BUYRUN SELAMLAŞALIM TANIŞALIM Shanex10
Aktiflik :
YENİ KATILAN ÜYELERİMİZ İLK ADIM BUYRUN SELAMLAŞALIM TANIŞALIM Left_bar_bleue500 / 999500 / 999YENİ KATILAN ÜYELERİMİZ İLK ADIM BUYRUN SELAMLAŞALIM TANIŞALIM Right_bar_bleue

<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 344
<b>Puanı</b> Puanı : 276
<b>Teşekkür</b> Teşekkür : 36
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 02/11/10
<b>Yaş</b> Yaş : 49
<b>Nerden</b> Nerden : GREECE

YENİ KATILAN ÜYELERİMİZ İLK ADIM BUYRUN SELAMLAŞALIM TANIŞALIM Empty Geri: YENİ KATILAN ÜYELERİMİZ İLK ADIM BUYRUN SELAMLAŞALIM TANIŞALIM

Mesaj tarafından ZÜMRÜT Ptsi Kas. 15, 2010 2:22 am

YENİ KATILAN ÜYELERİMİZ İLK ADIM BUYRUN SELAMLAŞALIM TANIŞALIM 455842 hosgeldin Mine Allah (c.c.) razı ol iyiki aramızdasın ve evet artık sende ev sahibisin
Selam ve Dua ile..
YENİ KATILAN ÜYELERİMİZ İLK ADIM BUYRUN SELAMLAŞALIM TANIŞALIM 455842
YENİ KATILAN ÜYELERİMİZ İLK ADIM BUYRUN SELAMLAŞALIM TANIŞALIM 168854
ZÜMRÜT
ZÜMRÜT
Özel Üye
Özel Üye

Aktiflik :
YENİ KATILAN ÜYELERİMİZ İLK ADIM BUYRUN SELAMLAŞALIM TANIŞALIM Left_bar_bleue999 / 999999 / 999YENİ KATILAN ÜYELERİMİZ İLK ADIM BUYRUN SELAMLAŞALIM TANIŞALIM Right_bar_bleue

Mesaj tarafından aytendeniz Ptsi Kas. 15, 2010 8:01 am

kardeşler sizler biz geldik deyin bakın nasıl karşılarız sizi ..
Bir selam verelim
Bir salavat getirelim
Bir gönül rızası alalım
Bir cümle yazalım
Selam ve Dua ile,
Ve ne yaparsak, ALLAH c.c için yapalım [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
aytendeniz
aytendeniz
Özel Üye
Özel Üye

Aktiflik :
YENİ KATILAN ÜYELERİMİZ İLK ADIM BUYRUN SELAMLAŞALIM TANIŞALIM Left_bar_bleue850 / 999850 / 999YENİ KATILAN ÜYELERİMİZ İLK ADIM BUYRUN SELAMLAŞALIM TANIŞALIM Right_bar_bleue

<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 939
<b>Puanı</b> Puanı : 1064
<b>Teşekkür</b> Teşekkür : 85
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 05/04/10

http:// http://hazanmevsimicom.blogspot.com/

Mesaj tarafından mahser Ptsi Kas. 15, 2010 5:14 pm

biz geldik
mahser
mahser
Özel Üye
Özel Üye

Aktiflik :
YENİ KATILAN ÜYELERİMİZ İLK ADIM BUYRUN SELAMLAŞALIM TANIŞALIM Left_bar_bleue500 / 999500 / 999YENİ KATILAN ÜYELERİMİZ İLK ADIM BUYRUN SELAMLAŞALIM TANIŞALIM Right_bar_bleue

<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 542
<b>Puanı</b> Puanı : 281
<b>Teşekkür</b> Teşekkür : 42
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 24/10/10

Mesaj tarafından ZÜMRÜT Ptsi Kas. 15, 2010 9:11 pm

mahser demiş ki:biz geldik

Hoşgeldiniz sefalar getirdiniz fakat sizde artık ev sahibisiniz yeni üyeliğiniz misafirliğiniz Minemizin ki gibi sizin de bitti YENİ KATILAN ÜYELERİMİZ İLK ADIM BUYRUN SELAMLAŞALIM TANIŞALIM 455842 buraya yeni katılan,üye olan arkadaşlarımızı hep birlikte karşılayacağız artıkinsaAllah
ve iyiki aramızdasınız Selam ve Dua ile..Saygılar. Allah (c.c.) razı ol

Not: Bu arada yeni katılan arkadaşlarımız bu sayfaya girerek selamlaşmak okadar zor olmasa gerek neden dışarda kalıyorsunuz anlamıyorum,gelseniz bir selam verseniz bizde selamınızı alsak ve hep birlikte hayırlı paylaşımlara girsek birbirimizden nasiplensek daha güzel olmaz mı?Birlikten kuvvet doğar insaAllah
Selam ve Dua ile..

YENİ KATILAN ÜYELERİMİZ İLK ADIM BUYRUN SELAMLAŞALIM TANIŞALIM 56942
ZÜMRÜT
ZÜMRÜT
Özel Üye
Özel Üye

Aktiflik :

Mesaj tarafından mahser Çarş. Kas. 17, 2010 7:11 pm

thnx
mahser
mahser
Özel Üye
Özel Üye

Aktiflik :

<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 542
<b>Puanı</b> Puanı : 281
<b>Teşekkür</b> Teşekkür : 42
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 24/10/10

Mesaj tarafından BULUT Perş. Kas. 25, 2010 2:00 pm

Bismillahirrahmanirrahim....
Allah(c.c) rahmeti ve bereketi tüm müslümanların üzerine olsun... Hidayetide tüm şeytanın yolundan giden ve gitmeyen tüm insanlığa inşallahu Rahman.

Ben bugun siteyi keşfettim. ve hemen ev sahibi oldum benimde artık bir evim var Allah(C.C)ın izniyle...
BULUT
BULUT

Aktiflik :
YENİ KATILAN ÜYELERİMİZ İLK ADIM BUYRUN SELAMLAŞALIM TANIŞALIM Left_bar_bleue10 / 99910 / 999YENİ KATILAN ÜYELERİMİZ İLK ADIM BUYRUN SELAMLAŞALIM TANIŞALIM Right_bar_bleue

<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 13
<b>Puanı</b> Puanı : 10
<b>Teşekkür</b> Teşekkür : 1
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 25/11/10
<b>Nerden</b> Nerden : İSTANBUL

Mesaj tarafından aytendeniz Perş. Kas. 25, 2010 2:23 pm

hoşgeldiniz YENİ KATILAN ÜYELERİMİZ İLK ADIM BUYRUN SELAMLAŞALIM TANIŞALIM 534715 :aro: YENİ KATILAN ÜYELERİMİZ İLK ADIM BUYRUN SELAMLAŞALIM TANIŞALIM 561631 :1141414: hayırlı paylaşımlarınız olsun inşALLAH
aytendeniz
aytendeniz
Özel Üye
Özel Üye

Aktiflik :
YENİ KATILAN ÜYELERİMİZ İLK ADIM BUYRUN SELAMLAŞALIM TANIŞALIM Left_bar_bleue850 / 999850 / 999YENİ KATILAN ÜYELERİMİZ İLK ADIM BUYRUN SELAMLAŞALIM TANIŞALIM Right_bar_bleue

Mesaj tarafından ZÜMRÜT Perş. Kas. 25, 2010 2:35 pm

BULUT demiş ki:Bismillahirrahmanirrahim....
Allah(c.c) rahmeti ve bereketi tüm müslümanların üzerine olsun... Hidayetide tüm şeytanın yolundan giden ve gitmeyen tüm insanlığa inşallahu Rahman.

Ben bugun siteyi keşfettim. ve hemen ev sahibi oldum benimde artık bir evim var Allah(C.C)ın izniyle...

aminecmain insaAllah
Üyeliğiniz hayırlı ve daim olsun insaAllah BULUT hayırlı paylaşımlar dilerim
Aramıza
[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] YENİ KATILAN ÜYELERİMİZ İLK ADIM BUYRUN SELAMLAŞALIM TANIŞALIM 455842

Selam ve Dua ile..
ZÜMRÜT
ZÜMRÜT
Özel Üye
Özel Üye

Aktiflik :

Mesaj tarafından BULUT Perş. Kas. 25, 2010 2:40 pm

Teşekkürler cümlemize...
Sitenin müdayimlerinden olmak arzusu ile...
BULUT
BULUT

Aktiflik :
YENİ KATILAN ÜYELERİMİZ İLK ADIM BUYRUN SELAMLAŞALIM TANIŞALIM Left_bar_bleue10 / 99910 / 999YENİ KATILAN ÜYELERİMİZ İLK ADIM BUYRUN SELAMLAŞALIM TANIŞALIM Right_bar_bleue

<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 13
<b>Puanı</b> Puanı : 10
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 25/11/10
<b>Nerden</b> Nerden : İSTANBUL

Mesaj tarafından ZÜMRÜT Perş. Kas. 25, 2010 2:46 pm

insaAllah O da olur yeter ki insan azmedip istesin
hayırlı paylaşımlar
Tekrar [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] YENİ KATILAN ÜYELERİMİZ İLK ADIM BUYRUN SELAMLAŞALIM TANIŞALIM 284886
Selam ve dua ile..
ZÜMRÜT
ZÜMRÜT
Özel Üye
Özel Üye

Aktiflik :

Mesaj tarafından yağmur Perş. Kas. 25, 2010 3:50 pm

hoşgeldiniz YENİ KATILAN ÜYELERİMİZ İLK ADIM BUYRUN SELAMLAŞALIM TANIŞALIM 346309
yağmur
yağmur
Özel Üye
Özel Üye

Aktiflik :

<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 3962
<b>Puanı</b> Puanı : 4330
<b>Teşekkür</b> Teşekkür : 72
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 27/01/10

Mesaj tarafından ebuhureyre C.tesi Kas. 27, 2010 5:37 pm

SELAMUN ALEYKUM KARDEŞLERİM BEN ANKARADAN HAKAN HOCA SİTENİZ ÇOK GUZEL ALLAH C C RAZI OLSUN BU HIZMETI YAPANLARDAN BIZLERDE HER ZAMAN GOREV DÜŞERSE SEVEREK YAPARIZ İNŞALLAH.SİTENİZDEN BUGUN PAYLAŞİMLARDA BULUNDUM HAKKINIZI HELAL EDIN İNŞALLAH İZİN ALMADAN AMA.TEKRAR HAYIRLI HİZMETLER İNŞALLAH.SELAM VE DUA İLE
ebuhureyre
ebuhureyre

Aktiflik :

<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 14
<b>Puanı</b> Puanı : 14
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 27/11/10

Mesaj tarafından ZÜMRÜT C.tesi Kas. 27, 2010 6:03 pm

ebuhureyre demiş ki:SELAMUN ALEYKUM KARDEŞLERİM BEN ANKARADAN HAKAN HOCA SİTENİZ ÇOK GUZEL ALLAH C C RAZI OLSUN BU HIZMETI YAPANLARDAN BIZLERDE HER ZAMAN GOREV DÜŞERSE SEVEREK YAPARIZ İNŞALLAH.SİTENİZDEN BUGUN PAYLAŞİMLARDA BULUNDUM HAKKINIZI HELAL EDIN İNŞALLAH İZİN ALMADAN AMA.TEKRAR HAYIRLI HİZMETLER İNŞALLAH.SELAM VE DUA İLE

v.aleykumselam aminecmain
HAKAN HOCA hoşgeldiniz sefalar getirdiniz
Hakkımız helal olsun insaAllah Estağfirullah izin almak nedemek bilakis çok memnun olduk paylaşmanıza,gönül istiyorki her gelen üye arkadaşlarımız biz geldik deyip selam versinler,bin Aleyküm selam alsınlar,paylaşımlarda bulunsunlar ama kimileri işte üye olup sessiz kalmayı tercih ediyor.Rabbim onlardan da razı olsun inşaAllah.
üyeliğiniz ve paylaşımlarınız daim olsun HAKAN HOCA insaAllah
paylaşımlarınızdan nasiplenmemiz dileğiyle
insaAllah
Allah (c.c.) razı ol tşkk
Buyrun buda hoşgeldin gülleriniz,tekrar aramıza hoşgeldiniz. YENİ KATILAN ÜYELERİMİZ İLK ADIM BUYRUN SELAMLAŞALIM TANIŞALIM 455842

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Selam ve Dua ile..
ZÜMRÜT
ZÜMRÜT
Özel Üye
Özel Üye

Aktiflik :

Mesaj tarafından ebuhureyre C.tesi Kas. 27, 2010 6:25 pm

ALLAH RAZI OLSUN KARDESIM NE DEMEK TANIŞMAK SUNNETTIR.İNŞALLAH BUNDAN SONRA VAKIT BULDUKCA GİRİP PAYLAŞİMLAR YAPARİZ.BU ARADA GÜLLER İÇİN TESEKKURLER GUL VEREN ELLERINIZ CEHENNEM ATESI GORMESIN İNŞALLAH.SELAM VE DUA İLE :252: [img][/img]
ebuhureyre
ebuhureyre

Aktiflik :

Mesaj tarafından ZÜMRÜT C.tesi Kas. 27, 2010 6:42 pm

ebuhureyre demiş ki:ALLAH RAZI OLSUN KARDESIM NE DEMEK TANIŞMAK SUNNETTIR.İNŞALLAH BUNDAN SONRA VAKIT BULDUKCA GİRİP PAYLAŞİMLAR YAPARİZ.BU ARADA GÜLLER İÇİN TESEKKURLER GUL VEREN ELLERINIZ CEHENNEM ATESI GORMESIN İNŞALLAH.SELAM VE DUA İLE :252: [img][/img]

aminecmain insaAllah Ebuhureyre
Rabbim dua edenlerden razı olsun insaAllah ama ilk kez böyle bir dua aldım çok duygulandım [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Rabbim sizi ve sevdiklerinizi her iki cihanda da razı olduğu kullardan eyleyip,Güllerin Efendisi(s.a.v)Efendimiz'e komşu eylesin insaAllah
Selam ve Dua ile..
saygılar ve hayırlı paylaşımlar dilerim
ZÜMRÜT
ZÜMRÜT
Özel Üye
Özel Üye

Aktiflik :

Mesaj tarafından ebuhureyre C.tesi Kas. 27, 2010 6:48 pm

AMIN ECMAIN OLSUN KARDES MUSLUMAN MUSLUMANIN KARDESIDIR ONA HAYIR DUA EDER HER ZAMAN BIZDE VAZIFEMIZI YAPTIK İNŞALLAH NE GUZEL BAKTIM EN COK SİZİN PAYLAŞİMLARDA NİKİNİZİ GORDUM RABBİM YOLUNUZU AÇİK EYLESİN İNŞALLAH tebrikler YENİ KATILAN ÜYELERİMİZ İLK ADIM BUYRUN SELAMLAŞALIM TANIŞALIM 370829
ebuhureyre
ebuhureyre

Aktiflik :

Mesaj tarafından aytendeniz C.tesi Kas. 27, 2010 6:50 pm

hoşgeldiniz YENİ KATILAN ÜYELERİMİZ İLK ADIM BUYRUN SELAMLAŞALIM TANIŞALIM 59485 YENİ KATILAN ÜYELERİMİZ İLK ADIM BUYRUN SELAMLAŞALIM TANIŞALIM 561631 [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
aytendeniz
aytendeniz
Özel Üye
Özel Üye

Aktiflik :

Mesaj tarafından ZÜMRÜT C.tesi Kas. 27, 2010 7:09 pm

ebuhureyre demiş ki:AMIN ECMAIN OLSUN KARDES MUSLUMAN MUSLUMANIN KARDESIDIR ONA HAYIR DUA EDER HER ZAMAN BIZDE VAZIFEMIZI YAPTIK İNŞALLAH NE GUZEL BAKTIM EN COK SİZİN PAYLAŞİMLARDA NİKİNİZİ GORDUM RABBİM YOLUNUZU AÇİK EYLESİN İNŞALLAH tebrikler YENİ KATILAN ÜYELERİMİZ İLK ADIM BUYRUN SELAMLAŞALIM TANIŞALIM 370829

aminecmain insaAllah Dualarınız misli misli size ve sevdiklerinize dönsün insaAllah tşkk

Estağfirullah tüm arkadaşlarımız paylaşımda bulunuyor Rabbim sizden ve tüm arkadaşlarımdan da razı olsun ve hepimizin yolunu açık eylesin insaAllah

bu arada nick kullanmıyorum ben,gerçek adım ZÜMRÜT YENİ KATILAN ÜYELERİMİZ İLK ADIM BUYRUN SELAMLAŞALIM TANIŞALIM 455842

Gül içinde çok teşekkür ederim [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] Allah (c.c.) razı ol

Selam ve Dua ile..
ZÜMRÜT
ZÜMRÜT
Özel Üye
Özel Üye

Aktiflik :

Mesaj tarafından yağmur C.tesi Kas. 27, 2010 7:13 pm

Zümrüt Sultan yine atak davranıp hayır duayı kaptın. Smile senin adına sevindim.

Hoş geldiniz inşaAllah üyeliğiniz hayırlı ve daim olur.Hayırlı paylaşımlar. hoşgeldiniz
yağmur
yağmur
Özel Üye
Özel Üye

Aktiflik :

Mesaj tarafından ZÜMRÜT C.tesi Kas. 27, 2010 7:18 pm

yağmur demiş ki:Zümrüt Sultan yine atak davranıp hayır duayı kaptın. Smile senin adına sevindim.

Hoş geldiniz inşaAllah üyeliğiniz hayırlı ve daim olur.Hayırlı paylaşımlar. hoşgeldiniz

Estağfirullah yağmurcum amacım atak davranmak değildi,foruma geldiğimde yeni üye olan arkadaşımızı gördüm selamı gördüm,sizler oan yoktunuz forumda,ben de karşıladım arkadaşımızı hepsi bu,Rabbim dua eden arkadaşımızdan da razı olsun ve senden de razı olsun insaAllah yağmurcum
YENİ KATILAN ÜYELERİMİZ İLK ADIM BUYRUN SELAMLAŞALIM TANIŞALIM 56942
ZÜMRÜT
ZÜMRÜT
Özel Üye
Özel Üye

Aktiflik :

Mesaj tarafından yağmur C.tesi Kas. 27, 2010 7:31 pm

iyi yaptın senin dua alman bizim dua almamızdır neticede biz bir aileyiz.Takıldım ölesine Smile
yağmur
yağmur
Özel Üye
Özel Üye

Aktiflik :

Mesaj tarafından ZÜMRÜT C.tesi Kas. 27, 2010 7:36 pm

yağmur demiş ki:iyi yaptın senin dua alman bizim dua almamızdır neticede biz bir aileyiz.Takıldım ölesine Smile

Tabiki bir aileyiz canım YENİ KATILAN ÜYELERİMİZ İLK ADIM BUYRUN SELAMLAŞALIM TANIŞALIM 783204
ZÜMRÜT
ZÜMRÜT
Özel Üye
Özel Üye

Aktiflik :

Mesaj tarafından ebuhureyre C.tesi Kas. 27, 2010 7:43 pm

ALLAH RAZI OLSUN KARDESLERIM ALTIN GİBİ KALBİNİZ VAR HEPİNİZİN NE GUZEL RABBİM BOYLE DAİM EYLESİN İNŞALLAH BİRLİGİMİZİ BERABERLİGİMİZİ DİRLİGİMİZİ BOZMASİN İNŞALLAH BUYRUN KAHVELERİ BEN İSMARLIYORUM AFİYET OLSUN İNŞALLAH:)) YENİ KATILAN ÜYELERİMİZ İLK ADIM BUYRUN SELAMLAŞALIM TANIŞALIM 309463 YENİ KATILAN ÜYELERİMİZ İLK ADIM BUYRUN SELAMLAŞALIM TANIŞALIM 617736 CAYLARRRRR ge el thnx 6300 BU GULLERDE TUM KARDESLERIME GELSIN GUL KOKSUN CEMIYETLERINIZ INSALLAH
ebuhureyre
ebuhureyre

Aktiflik :

1 sayfadaki 4 sayfası 1, 2, 3, 4  Sonraki

- Similar topics